czyszczenie ekranu - plazma

artoneq

New member
Po pierwsze TELEWIZOR nie ma zadnych zmian na matrycy w tym miejscu !.A po drugie widac ze kolega pijany ?

Po prostu, bez zbędnego owijania w bawełnę blondynki też mają swoje 5minut na forum.

Przypomina mi się taka anegdota:

Dzwoni blondynka na policję: - Dokonano kradzieży w moim aucie. Skradziono deskę rozdzielczą, kierownicę, pedał gazu, hamulec, radio itp. Rozłączyła się. Za chwilę dzwoni: - Przepraszam, zgłoszenie nieaktualne, usiadłam na tylne siedzenie.
 

luc77

New member
Po prostu, bez zbędnego owijania w bawełnę blondynki też mają swoje 5minut na forum.

Forum jest po to aby merytorycznie dyskutować i próbować pomóc. Nie każdy jest tak "uswiadomiony" jak Ty i nie musisz być tak niegrzeczny.:idea: Jeżeli pytanie zadane przez Aleksandra88 Ci się nie podoba lub nie masz nic do powiedzenia to po prostu nie odpowiadaj a bynajmniej nie nazywaj osobę której nie znasz "blondynką" .
 
Ostatnia edycja:

artoneq

New member
Pomyliłeś forum.

Jedni piszą bzdury lub to co im się przyśni, ja rozbawiłem towarzystwo.

Niech będzie:
1. Użytkownik przetarł ściereczką z bliżej nieznanym specyfikiem róg ekranu.
2. Po przetarciu nie stwierdzono pozostałości zabrudzeń.
3. Inny użytkownik stwierdził że przetarcie miało gigantyczny wpływ na wyświetlany obraz co zaowocowało przebarwieniami w odcieniu różowym (kolor blondynek).

Jest to wbrew jakiekolwiek logice a przytoczony kawał jest jak bardzo na miejscu.
 

aleksandra88

New member
Jedni piszą bzdury lub to co im się przyśni, ja rozbawiłem towarzystwo.

Niech będzie:
1. Użytkownik przetarł ściereczką z bliżej nieznanym specyfikiem róg ekranu.
2. Po przetarciu nie stwierdzono pozostałości zabrudzeń.
3. Inny użytkownik stwierdził że przetarcie miało gigantyczny wpływ na wyświetlany obraz co zaowocowało przebarwieniami w odcieniu różowym (kolor blondynek).

Jest to wbrew jakiekolwiek logice a przytoczony kawał jest jak bardzo na miejscu.

Widze ze BLONDYNI sa na forum....:!:
 

aleksandra88

New member
W weekend bylam u wlascicieli tv i slysze....

Wlasciciele powiedzieli ze przeczyscili telewizor delikatnie wilgotna sciereczka (niebieska dodawana do tv)umyli cala matryce i efektu NIBY juz nie ma.Cyt- pewnie pozostalosci plynu do mycia naczyn na matrycy powodowaly takie efekty. :) Oni tak serio? ....
 
Ostatnia edycja:

aleksandra88

New member
No nic temat nadal aktualny...... wlasciciel udowodnil mi ze uszkodzilam ta powloke,zaprosil mnie abym zobaczyla tv w dzien no i widac ze obraz jest jakis wyblakly ,kolory slabsze itd.Mam pytanie czy da sie wymienic sama szybe w vt 30 ?
 
I

irek6311

Guest
Detergenty niszczą powłoki ekranów tak LCD jak Plazmy to niestety Fakt ,
co do wymiany szyby to Infolinia Producenta ... zapytaj ,
nawet jak to robią to drogo wyjdzie w Serwisie .
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
No nic temat nadal aktualny...... wlasciciel udowodnil mi ze uszkodzilam ta powloke,zaprosil mnie abym zobaczyla tv w dzien no i widac ze obraz jest jakis wyblakly ,kolory slabsze itd.Mam pytanie czy da sie wymienic sama szybe w vt 30 ?
zakładam, że właściciel TV nie miał spisanej z tobą umowy cywilno-prawnej czyli nie ponosisz odpowiedzialności, formalnie byłaś tam jako gość - jak miał OC wyposażenia swojego domu to niech z niego dochodzi... a jak nie to niech... spada...
 

gebolek

Banned
No nic temat nadal aktualny...... wlasciciel udowodnil mi ze uszkodzilam ta powloke,zaprosil mnie abym zobaczyla tv w dzien no i widac ze obraz jest jakis wyblakly ,kolory slabsze itd.Mam pytanie czy da sie wymienic sama szybe w vt 30 ?

To, że plazma traci swoje walory w dzień tzn. obraz jest delikatnie wyblakły to rzecz najzupełniej normalna w plazmach.
Pewnie jeszcze salon jest dość dobrze nasłoneczniony.
Radze zakończyć już ten temat stwierdzeniem, że pan chce Cię oszukać.
 

don111

Banned
no ale zaraz, pisałaś że umyłaś tą chemią nie cały ekran tylko kawałek, więc co kogo obchodzi czy obraz jest wyblakły czy nasycony, brzydki czy ładny - ma być taki sam na całym ekranie - jak powłoka jest uszkodzona to obraz ma się odróżniać w tym miejscu, które wyczyściłaś, kropka
sprawdź tv pod tym kątem, niech właściciel włączy jakieś plansze testowe, albo nagraj na pendrive kilka jednokolorowych plansz w formacie jpg, zanieś to właścicielowi i obejrzyj to razem z nim
 
Do góry