Czym wyczyścić ekran tv?

zwierzak11

New member
ktoś na tym forum polecił kiedyś CLIN + alkohol. i do dnia dzisiejszego nic innego nie używam do matowej matrycy sharpa ( tylko nie trzeć sciereczką do całkowitej suchości powierzchni- płyn sam odparuje )
 

luko80

New member
Wiesiek19, nie wydaje mi się, że mikrofibra (nawet nasączona wodą) zetrze długopis. Robiłem próbę na innym plastikowym elemencie i nic z tego (chyba, że matryca to nie plastik, albo jakiś specjalny rodzaj - nie wiem nie znam się.

Pomysł zwierzaka wydaje się konkretny, może nawet sam CLIN wystarczy.

Mam w domu czysty alkohol izopropylowy, może tym warto?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
ktoś na tym forum polecił kiedyś CLIN + alkohol. i do dnia dzisiejszego nic innego nie używam do matowej matrycy sharpa ( tylko nie trzeć sciereczką do całkowitej suchości powierzchni- płyn sam odparuje )

W zyciu bym czegos takiegie nie nalozyl na ekran. Nie twierdze ze to nie dziala, ale wole swoje sprawdzone sposoby ktore stosuje od lat. Tych watkow jest juz kilka.
 

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
Wiesiek19, nie wydaje mi się, że mikrofibra (nawet nasączona wodą) zetrze długopis. Robiłem próbę na innym plastikowym elemencie i nic z tego (chyba, że matryca to nie plastik, albo jakiś specjalny rodzaj - nie wiem nie znam się.

Pomysł zwierzaka wydaje się konkretny, może nawet sam CLIN wystarczy.

Mam w domu czysty alkohol izopropylowy, może tym warto?

Witam,

Mój ekran to szkło i sposób który podałem sprawdza się. Co do długopisu na plastiku to nie wiem, ale tu i tam piszą o husteczkach i alkoholu.

Pozdr.
 
Do góry