Czym podłączyć cyfrę do plazmy - pomocy!

daroda

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na pewno pomożecie!
Mam kilkuletni dekoder cyfry. Własnie jedzie do mnie plazma PV700. Pytanie - czy warto kupić lepszy kabel euro, bo bardzo zależy mi na jak najlepszym sygnale. Czy nie warto (bo i takie opinie na tym forum spotkalem). A może jest inny, lepszy sposób?:confused:
Wybaczcie, jeśli to pytanie już padało, ale mimo wszystko liczę na Was.
 

radzix

Member
Skoro jest to, kilkuletni dekoder to ma tylko pewnie złącze euro, więc pozostaje tylko kupno lepszego euro ok. 60zł np. Prolink (różnica powinna być zauważalna w porównaniu z kablem za 10zł) bo droższych nie ma sensu (w tym przypadku) bo przewyższy to wartość dekodera. Innym rozwiązaniem może być kupno nowego dekodera (wg. rozwiązanie optymalne, biorąc pod uwagę koszt zakupu) ze złączem componnent, a do tego dwóch kabli (componnenet YPbPr (obraz) oraz 2xRCA (dźwięk)).
 
Ostatnia edycja:

daroda

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy euro-euro?

Dzięki. Mam tylko pytanie (może głupie?)
Czy kabel ma mieć dwie końcówki eyro, cy moze lepszy rozwiazaniem będa jakieś inne (jesli istnieją) Np. euro-component?
 

paczek51

New member
Moja rada to pojechać do dystrybutora cyfry i wymienić na dekoder do HD ( moze się to wiązać z dokupieniem jakiegoś kanału HD za 6 pl ) i połączyć po HDMI
 
Do góry