Czy zareklamowac

forzainter1g

New member
Mam taki dylemat albo jestem przewrazliwiony o moj nowy telewizor.
Problem jest taki mieszkam od Kolobrzegu 70 km a mojej miescinie wszedzie Sony x3500 chodzil za ponad 10000zl a w Kolobrzehu obiecali sciagnac go za 8500 i tak bylo.Wiec sie umowilem ze mi go przywoiza i mowili nie ma problemu ze przywiezemy go wszytsko bedzie jak trzeba.Sklep MEdiaExpert.
A ja patrze przyjechal Golfem ledwo upchali ten telewizor oczywiscie lezal bokiem a droga jaka jest taka jest same wyboje a chyba wiecie jakie twarde zawieszenie ma Golf 3.

A problem jest taki ze jak wlacze czarny obraz to w naroznikach czern jest taka wyblakla wogole w rogach sie zmienia kolor ale nie w samym rogu tylko na dosc duzej przestrzeni.
Wiec czy to moze byc problem ze zlym dostarczeniem telewizora w koncu slyszlaem ze nie wolno wozic bokiem takich telewizorow i w instrukcji jest napisne nie narazc na wstrzasy itp a wsstrazasy to on napewno mial wiec czy cos jest z nim nie tak??
Jeszcze przeczytalem w instrukcji ze nie wolno lapac i podnosic za ta ramke a oczywscie pan za ramke byle wygodniej.
Czym to grozi takie przewozenia telewizora i z ta ramka i jak cos jest zepsute jak mam walczyc o nowy telewizor z przedstaiwcielem sklepu??
 
Ostatnia edycja:

czago

Banned
Zdecydowanie reklamuj - i to natychmiast z poświadczeniem daty reklamacji. Żądaj wymiany na inny nowy, nieuszkodzony lub zwrotu gotówki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Reklamuj oczywiście. W sklepie nie wpadną na wstrząsy. Gorzej jak wyślą do centralnego serwisu. Zdecydowanie nie wolno przewozić po dziurach na leżąco. Właśnie może uszkodzić się matryca wskutek naprężeń.
 

forzainter1g

New member
Reklamacja

A czy ktos z Sony oczywiscie nie z tego sklpeu moze mi sprawdzic bo z tego co wiem u mnie w miescie jest serwis Sony czy cos takiego zeby mi pan sprawdzial czy cos nie zepsuli zebym mial jakies dowody czy nie ma takiej mozliwosci??
 

forzainter1g

New member
Skelp

Na szczescie sklep bardzo mily dla klienta i powiedzieli ze moga bez problemu wymienic na nowy bo nie wiedzieli za droga az tak zla jest i moge sam zedycydowac do 2 miesiacy czy wymienic.
 

czago

Banned
Decyduj się na wymianę natychmiast, potem może być za późno. I zanim Ci wymienią sprawdź nowy egzemplarz, najlepiej najpierw w sklepie.
 
Do góry