czy warto zainwestować w plazme?

solar300

New member
i tak poprowadze porównania.. co do sharpa to skreśliłem go narazie dopóki jakaś promocja się nie natrafi.. tylko z pod tego względu głównie bo jest piękny takto a i wiele słyszałem dobrego.. a pytanie takie co więcej oferuje 5090"h" w wyposażeniu? trzeba troche pograć na zwłoke.. czekam na jakąś dobrą oferte bo dość często i dobre ceny ofeują tu u mnie :D
 

jeremiasz

New member
bajki bajkami ale mogli by cos z tym zrobic wtedy plazma chyba wiecznosc by królowała heh ale coz jak biznes to biznes.. wszystko musi sie sprzedawac.. :) gdyby nie to wypalanie logo stacji i ogólne wypalanie to na pioneera co jak co ale bym sie nie zastanawial za wiele gdyby mi wytrzymal te 10 lat bez utraty jakosci.. dalbym tylko philipsa 9704h i panasonica vt20 (skoro jest lepszy od tego Z1E?) do porównania, a co do tych 18 tys to zalezy gdzie.. u mnie jest 46 cali za 11.5tys czyli nie tak źle.. ale chyba jak na plazme to lepiej juz te 50-54cali..

Co do Sharpa, jeśli napisałeś, że za 46" 11 500 to nie tak źle, to 52" Sharp wyniósł by cię niewiele drożej.

Co do Pioneera w wersji H, to nowe menu, tuner MPEG 4 (do cyfrowej naziemnej tv), i tuner satelitarny. Tuner satelitarny podobno kiepsko działa. Moim zdaniem nie warto.
 

solar300

New member
małe nieporozumienie ;) co do 46' miałem na mysli panasonica Z1E takto sharp stoi po 16tys miejscami 15500.. a pionka nie wiem czy dalej aktualne znalazlem za 9999.. gdyby to byla prawda to wiadomo.. co tu gadac.. ;) chciałem spytać o wielkość czy ktoś ma uczucia niedosytu z 50' ? w sensie ze " 50' jest wystarczajaca.. ok, kupilem.. ahhh mogloby byc ciut wiecej.. " chociaz ze i tak 60' jest poza zasiegiem cenowym chyba ze panasonic.. czytałem na forum, że plazma ogólnie mniej męczy oczka, więc przypuszczam że śmiało można patrzeć na 60? bo chyba na full hd fajnie by było rozkoszować się bajkowymi kolorkami natury z discovery channel? (przykład)
 

jeremiasz

New member
Ja zrozumiałem, że mówiłeś o Z1E. I chodziło mi o to, że jeśli dla Ciebie 11,5 tysiąca za 46" to "nie tak źle", to Sharp mieści się w Twoim zakresie cenowym, zwłaszcza, że to 52". Co do jego ceny, to można znaleźć taniej niż 16000 pln, dużo taniej. Napisz PM do kikiego to się miło zdziwisz :)

Co do rozmiaru, no ja mam 50", 3,5 - 4 m do ekranu. Jeśli chodzi o telewizję HD, gry to wstawiłbym i 65", może i więcej. Ale koszty są za duże niestety jak dla mnie. Jeśli będziesz oglądał tylko HD i powiedzmy gry, to zawsze może być tak, że chciałbyś większy. Ale równie dobrze może być tak, że 50" Ci w zupełności wystarczy.
 
Do góry