Czy warto wymienić

marcind112

New member
Proszę o radę czy warto wymienić amplituner z bardzo niewielką dopłatą obecnie posiadam Onkyo tx-nr 838 a z dopłatą 400 zł mogę mieć Onkyo rz 710 czy taka wymiana ma sens. Proszę też o radę w wyborze kolumn do takiego amplitunera. Obecnie posiadam taga harmony tav 606 . Kolega proponuję wymianę na https://allegro.pl/oferta/kolumny-stereo-glosniki-b-w-684-bowers-9735010007 . Czy w kwocie do 3000 to dobry wybór?
 
Ostatnia edycja:

Ataszek

Active member
Bez reklam
Chyba chodziło Ci o 686 !? Jeśli tak to zmiana na 710 będzie na pewno na in + choć nie będzie to skok milowy ale upgrade za 400zł warty rozmyślenia.
B&W to inne granie niż Taga choć tego modelu nie słuchałem - warto na pewno posłuchać przed zakupem.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Widzę że zmieniłeś nazwę swojego ampli z 868 na 838 i jeśli takowy posiadasz to ja bym nie schodził niżej z serią na 7.. - jak już to też seria 8.. z aktualnych obecnie.
 

rabit

Active member
Bez reklam
Obawiam się że RZ7 to taki RZ na siłę, a dokładniej mówiąc, model 6 w opakowaniu RZ.
RZ zaczyna się od 8.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Obawiam się że RZ7 to taki RZ na siłę, a dokładniej mówiąc, model 6 w opakowaniu RZ.
RZ zaczyna się od 8.

Dokładnie to seria 6.. ubrana w garnitur 8ki :niewiem: - jaki był cel wypuszczać taki model to nie wiem ?
Zresztą już po temacie bo kolega się pospieszył i wymienił na owy 710.
 
Do góry