Czy warto kupić UE50J6240AW...

Sawekwro

New member
Witam

proszę o radę bo mam dylemat czy dokonałem dobrego zamówienia w postaci UE50J6240AW.
W saturnie kosztował mnie 2179zł(gwarancja 2 lata, mogę oddać go w ciągu 30 dni) a sprzedawca zapewniał, że ma 100hz. Po zakupie zacząłem wertować sieć i mam dylemat bo z tego co pisze na forum to ten J6240AW nie ma 100hz tylko 60hz. W sklepie sprawdziłem, że w auto motion plus brak suwaka redukcji rozmycia.

Samsung jest w drodze do mnie ale zacząłem mieć wątpliwości czy dobrze kupiłem(do 2500zł).
Rozważałem jeszcze IPS/3D Lg 50LF652V za 2000zł(prosto od producenta z gwarancją sklepu 1 rok). Jednak po przewertowaniu forum objawily mi się wię probelmy z matrycami, brak prawidłowego wyświetlania filmów na cda i zalukaj oraz długie wczytywanie treści z usb/hdd.
Reszta proponowanych na forum zestawienie-tv-ultra-hd-luty-2016 jest za droga dla mnie albo ma 50hz.

Niby prosty wybór lcd 48-50cali z dobrym obrazem, full hd i 100hz przerodził się w wybór między dżumą a cholerą.

Proszę o radę czy warto brać j6240AW czy jest coś innego lepszego co przegapiłem.
 

bayes

New member
A czym różni się wersja z AW od zwykłej? Na niektórych stronach można znaleźć bez AW, a MM lub Saturn z AW.
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
Tunerami zamontowanymi,ale musi być pełna nazwa TV,żeby stwierdzić dokładnie jakimi.Nie ma zwykłej musi coś być tylko nie wszystkim chce się podawać pelną nazwę.Może być na przykład:
Jaki tunеr:
ТХ - 2 х DVВ-Т2 / С / Ѕ2
UХ - DVВ-Т2 / С / Ѕ2
АW - DVВ-Т / С
АК - DVВ-Т2 / С + ѕtrоn МНР / НbbТV / ВY АСАР / Gіngа / ОНТV / МНЕG 5 (Еurору, Rоѕјі, Аuѕtrаlіі і Коlumbіі )
АВ - DVВ-Т2 / С / Ѕ2
АТ - 2 х DVВ-Т2 / С / Ѕ2
Т - 2 х DVВ-Т2 / С / Ѕ2 (Rоѕја), + z МНЕG 5 dlа (UК & ІR)
U - DVВ-Т / С + ѕtrоn МНР / НbbТV / ВY АСАР / Gіngа / ОНТV / МНЕG (UК, ІR)
Z - 2 х DVВ-Т2 / С / Ѕ2 + МНР / НbbТV / АСАР / GІNGА / ОНТV / МНЕG / МНР (Włосhу)
Аu - DVВ-Т2 / С + МНР / НbbТV ѕtrоn / рrzеz АСАР / Gіngа / ОНТV / МНЕG / МНР (km Włосhу)
АY - DVВ-Т2 / С + ѕtrоn МНР / НbbТV / ВY АСАР / Gіngа / ОНТV / МНЕG / МНР (km Włосhу)
АL - DVВ-Т2
АМ - DVВ-Т / С /
АЅ - DVВ-Т2
ЅЅ - DVВ-Т / С / Ѕ2
ЅВ - DVВ-Т2 / С / Ѕ2
ЅТ - 2 х DVВ-Т2 / С / Ѕ2
ЅL - 2 х DVВ-Т / С / Ѕ2
ВМ - DVВ-Т / С / МНЕG 5
LХ - DVВ-Т2
ЅХ - DVВ-Т2
DК - Мultіѕіѕtеm
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Na świecie już jest zakaz sprzedaży bez T2, C2.
A ten widzą -АW ma tylko DVВ-Т / С
 
Do góry