Czy u Was tak samo wolno się wczytują strony ?

ernet

Active member
Bez reklam
Czy u Was tak samo wolno wczytują się strony ? To pierwsza rzecz, którą zauważyłem przy pierwszym otwarciu nowego graficznie HDTV.
 

WilkuWroclaw

New member
Potwierdzam. Pierwsze wrazenie to spowolnienie ladowania sie stron i to dramatyczne spowolnienie. Tak naprawde to az nie chce sie przeszukiwac forum. Jezli to ma tak dzialac to lepiej wroccie do starej wersji. Szybkosc dzialania to podstawa jezeli chodzi o komfort uzytkownika korzystajacego z tej czy innej strony www. Wizualne bajery schodza na dalszy plan.
 
J

Judash

Guest
A te jasne tlo mozna zmienic, czy tak juz zostanie? Totalna masakraaa....i te obrazki, reklamy..dobrze, ze adblock to wylacza.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Rzeczywiście występują duże skoki w prędkości ładowania się stron. Pracujemy nad wyeliminowaniem błędu. Proszę o odznaczenie wszelkich wiadomości jako przeczytane mogą one spowalniać ładowanie się strony
 

prof2k

New member
Forum chodzi potworne wolno - nic się nie zmieniło od daty zmiany.
Poprzednio byo przyjemnie po nim się poruszac - teraz to katorga....

Pozdrawiam
Prof2k
 

korzi

Member
Forum bardzo wolno chodzi. PO zaznaczeniu wszystkich postów/tematów jako przeczytane niewiele lepiej sie zrobiło.
Przechodzenie z tematu na temat czy strony na kolejna w temacie to duża katorga :/
 

korzi

Member
Na pewno dużo szybciej przechodzi się między stronami. Jeszcze płynnie nie przechodzi, ale można już przy tym spokojnie przeglądać forum :)
 

ernet

Active member
Bez reklam
Chplera , zróbcie coś z tym ładowaniem strony ! U mnie przeciętny czas, to ok. 2 minut !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
I w dupie mam już kwestię koloru,byle mógłbym coś ,chociaż coś, przeczytać do emerytury!
 

ernet

Active member
Bez reklam
Cholera , zróbcie coś z tym ładowaniem strony ! U mnie przeciętny czas, to ok. 2 minut !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I w dupie mam już kwestię koloru,byle mógłbym coś ,chociaż coś, przeczytać do emerytury!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
jesteśmy w trakcie konfiguracji serwera pod nowy silnik forum, także mogą zdażyć się okresy wolniejszzego działania serwisu. W powyżyszym wypadku proszę wpisywać się w tym temacie.

"popsuliśmy" ponieważ poprzednia wersja skryptu przestała być wspierana, jak rozumiem nikt nie byłby zadowolony jakby np ktoś "pożyczył" jego dane? Dla mni bezpieczeństwo użytkowników jest na pierwszym miejscu.

Pozdrawiam
 
Do góry