czy ten obraz jest ok??

pintr

New member
witam ,taki mały teścik i sprawdzenie czy obraz na tym tV jest ok czy czegoś mu brakuje.Proszę o opinie i komentarze.Z góry dziękuje za odpowiedzi

Czy nik nic nie napisze?,chciałbym poznać opinie innych??
 

Attachments

  • P1030836 (Medium).JPG
    P1030836 (Medium).JPG
    70,9 KB · Wyś: 152
  • P1030837 (Medium).JPG
    P1030837 (Medium).JPG
    85,6 KB · Wyś: 137
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pintr

New member
Marnych zdjęciach ....a to dziwne bo w testach ze strony forum są dużo gorszej jakości a jakoś ludzie się wypowiadają na temat obrazu z tych zdjęć.
 

MarcusGawin

New member
Według mojego skromnego zdania to obraz jest bardzo dobry i po pierwszym zdjęciu zastanawialem się co to za marka TV,ale drugie zdjęcie rozwialo moje wątpliwości.czy to 32''czy większy?:eek:k:
 

hooc

New member
jakość obrazu

Witam.
Moim zdaniem powinieneś "popracować" nad ustawieniem odcieni kolorów. Na tych zdjęciach twarze nie mają naturalnej barwy. Reszta do przyjęcia... no może na pierwszej fotce poruszony obraz, tylko może dlatego, że nie robiłeś zdjęcia na pauzie a w ruchu...;)
 

pintr

New member
TV ma tylko 27 " a wygląda na większy bo zdjęcia były robione z odległości około 0,5 metra.Dzięki za sugestie ,pobawie sie troche kolorami i innymi ustawieniami ,zobaczymy co wyjdzie.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
pintr napisał:
Marnych zdjęciach ....a to dziwne bo w testach ze strony forum są dużo gorszej jakości a jakoś ludzie się wypowiadają na temat obrazu z tych zdjęć.

Fotki są marne - to jest akurat oczywiste.

Co można powiedzieć po 600 pixelach?
Co można powiedzieć po poruszonym zdjęciu?

Jeśli ktoś komentuje jeszcze słabsze zdjęcia no to tylko mu pogratulować :)

Pozdrawiam,
 

pintr

New member
Do Masta j ,,to ze rozdzielczość fotek mała nie oznacza ze są marne ,a poza tym na to forum nie da się większych włożyć.A tak ogólnie to prosiłem tylko o opinie w sprawie obrazu ,co mozna jeszcze poprawić itp a nie o krytykę zdjęć
 
Do góry