Czy sprawdzać tv w sklepie?

Chrypol

New member
Witam !

Kupiłem dziś tv w sklepie rtv euro agd. Nie mieli go na stanie więc mają przywieźć jutro. Czy mam prosić sprzedawce o otwarcie kartonu żeby sprawdzić np czy matryca jest całą. Czy wziąć tak jak mi przyniosą i jechać do domu?:) Proszę o szybką odpowiedź bo rano muszę po niego jechać.
 

digitalus

Banned
Witam
Jesli bedziesz przewozil telewizor to proponuje otworzyc karton w sklepie i sprawdzic czy matryca jest cala. Jesli tego nie zrobisz i matryca bedzie zbita to sklep uzna ze uszkodziles telewizor w transporcie.
Telewizor plazmowy przewozimy w pozycji pionowej.
 

lm648

Banned
Najlepiej by było jakbyś poprosił jednak o całkowite rozpakowanie, uruchomienie go na jakimś ich demo filmiku, a ponadto możesz równie swoje materiały z pena odtworzyć. Wówczas masz już wyrobiony jakiś pogląd na temat tego TV. Ponadto możesz sprawdzić [wg. procedur tu na forum przedstawianych] czas pracy i ilość włączeń TV.
Bez obaw to Ty wydajesz swoje ciężko zarobione pieniądze. Dzisiaj klient jest PANEM a nie "ubogim krewnym" proszącym o "łaskę" :)
 

digitalus

Banned
lcd , led w pozycji poziomej lub pionowej.
W telewizorze plazmowym jest szyba i znacznie latwiej uszkodzic matryce gdy telewizor bedzie transportowany w pozycji poziomej.Na kartonie jest nawet obrazek aby transportowac w pionie.
Teraz troche nie na temat:)
Transport szyb w pozycji pionowej na specialnych paletach
paleta_dwustronna.jpg

W%C3%B3zek_do_transportu_szyb_zoom--00032281-01.jpg
 
Ostatnia edycja:

irroo

Klub HDTV.com.pl
VIP
Też zboczę lekko z tematu, ale Led czy LCD też są z szybą i to coraz częściej, więc chyba również przewożenie na stojąco.
 
Do góry