Czy SONY jest takie kiepskie?

be_er

New member
Witam
Pytanie oczywiście lekko "na wyrost" ;) Wzięło się stąd, że na innych forach firmowych ruch jest spory, a w SONY jakoś niemrawo...
A teraz do rzeczy:
Co powiecie o seriach 3010 i 3020?
Konretniej: KDL-32S3010 i np. KDL-32S3020 (ewentualnie inne literki, które pojęcia nie mam co oznaczają), A może jakiś KDL-32T3000?
Dlaczego upieram się przy SONY? Bo jako jeden z nielicznych ma jeszcze "normalny" wygląd, czyli matowe obudowy (wiem - wszystko kwestią gustu, mnie jednak nie pasują te popularne ostatnio błyszczące...).
Telewizor:
- NIE BĘDZIE pracował z KOMPUTEREM;
- max 32'', bo odległość oglądania już około 2,00-2,50m;
- będzie usytuowany niemal prostopadle do okna - co z ew. refleksami?
BARDZO PROSZĘ O SZYBKĄ PODPOWIEDŹ.
Telewizor chciałbym kupić jeszcze dziś, a sklep czynny jest do 15:00.
Zasugerujcie jakiś model, który nie wyczyści portfela (seria D odpada) i pogra ładnie przez parę lat...
Z góry dzięki
 

coiler

New member
re

sony ma problemy z tańszymi modelami, jak chcesz koniecznie sony to kup sobie 32d3000, w przeciwnym wypadku poszukaj sobie panasonica lx70, osobiście odradam philipsa , dobre tv ale dość awaryjne...
 

mirsiek

New member
Konretniej: KDL-32S3010 i np. KDL-32S3020 (ewentualnie inne literki, które pojęcia nie mam co oznaczają), [/quote]

Radzę dokładniej popatrzeć właśnie na te literki, bo w nowych modelach cnaczą więcej niż cyferki, np. 26E 4000, 26E4020 i 26E4050 to tylko róznica w wyglądzie, a literka B, lub V to zupełnie inna bajka. Radzę porównywać specyfikacje.
Co do zakupu, to pośpiech wskazany jest przy łapaniu pcheł, chyba, że masznadmiar gotówki. Zwróć uwagę na tuner cyfrowy (wskazane mpeg-4) bo za kilka lat do TV naziemnej będziesz mu siał dołożyć ,,paczkę", a piękny TV będzie praktycznie tylko monitorem. Zobacz: http://satkurier.pl/news/40685/dvb-t-w-polsce-na-wakacje-2009.html
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tanie modele Sony obecnej generacji słabo skalują , trochę mażą.
Powinieneś szukać u konkurencji - też mają matowe / JVC A80 , Hitachi V01/
 
Do góry