Czy S10 będzie teraz dobrym wyborem?

dafit

New member
Witam
już od jakiegoś czasu mam zamiar kupić TV , i pare tygodni temu po długich godzinach przesiedzianych na forum zdecydowałem się ostatecznie na S10, z zamiarem kupna napisałem najpierw do KIKI'ego , jednak nie miał obecnie S10 i powiedział że warto poczekać na nowe modele...no i poczekałem i nie wiem czy dobrze zrobiłem bo teraz rozpoczęły się dumania że S20 ma być gorszy, no i ja osobiście boję się że go "ulepszą" o stopniowa utratę czerni bo z tego co czytam to nikt z S10 nie miał takich problemów. No i tu pytanie czy moje obawy i różne plotki mają szansę się potwierdzić i lecieć czym prędzej po S10 czy poczekać spokojnie na S20 ? tylko wtedy na S10 będzie już zapewne za późno (na allegro zostały dwie sztuki :-() czy też może w ogóle zmienić kierunek w stronę X10?/ X20? czy różnice między X10 a S10 to tylko HDready /Full HD czy są jeszcze jakieś ? i czy w którymś z nich jest możliwość oglądania filmów z karty SD? co do warunków to oglądane będzie najczęściej z 3m, podpięta będzie N'ka, filmy na DVD raz na tydzień i od czasu do czasu konsolka Xbox.Rozmiar wydaje mi się ze 42' będzie optymalny? Więc który z modeli najlepiej się nada do mnie ? A może coś równie dobrego ale z poza PANASONIC'a ? Mam na ten cel max do 3tys.

Proszę pomóżcie bo ja już zgłupiałem :( a im więcej czytam tu na forum o tych utratach czarności itp. itd. to coraz gorzej z wyborem
 

marecki1

New member
Kupić model wyższy czyli S - takie jest moje zdanie.
Kanałów HD będzie coraz więcej więc nie ma co się zastanawiać.
W sklepach w sieci ten model jest jeszcze osiągalny, choć trochę ostatnio zdrożał (100-150 zł)
Sam kupiłem 42 cale S-kę i jestem bardzo zadowolony, wybór uważam, za idealny, choć jeszcze jakieś trzy dni przed zakupem myślałem o LCD. Jednak plazma to jest to, super obraz, aczkolwiek można się trochę przyczepić do kanałów SD.
 

don111

Banned
jeszcze nikt nie stracił na czekaniu, co chwila wchodzą nowe tv, teraz Panasonic, zaraz pewnie Samsung / LG, może w LCD coś już coś wymyślą sensownego i w podobnej cenie
 

dafit

New member
a co powiecie o samsungu B550?mają tam rozmiary 42 ?bo ja w miejsce ktre chcę dać Tv policzyłem że maksymalnie wcisnę 46.Czy B550 Będzie to lepszy wybór od S10/20? dodam ze nie zależy mi tu na nie wiadomo jakich funkcjach z kosmosu , na pierwszym miejscu stawiam trwałość TV i jakość obrazu ,i czy w tym modelu (B550) rzeczywiście tak głośno słychać brzęczenie? bo mam obecnie CRT 26' elemisa :) i zawsze zazdrościłem tym którzy mieli "ciche" Tv :p więc chciałbym teraz Tv bez tej dolegliwości. No i jak sądzicie czy S20 będzie narażone na utratę czerni? albo inaczej czy X20 ma tą funkcję podnoszenia czy tam obniżania napięcia co powoduje utratę czerni ?
 
Do góry