Czy PV80 ma problemy z dźwiękiem?

Maniek76

New member
Witam,

Mam od kilku dni Samsunga PS42A451. Ogólnie TV jest fajny, ale bardzo drażni mnie dźwięk, który generuje. Oprócz tego, że nie jest za wysokiej jakości (brak niskich tonów), to co najgorsze, jest generowany z opóźnieniem. Widac to jak podczas dokładnego oglądania mówców, a szczególnie słychac, jak podłaczy się do niego inny system nagłaśniający powstaje nieprzyjemne echo. Nie tylko mój egzemplarz tak ma, więc raczej ten model tak ma. Zastanwiam się nad zmianą na PV80. Obraz podobnież podobny, jakośc napewno nie gorsza, a jak z dzwiękiem. Czy w Pv80 jest ok? Nie ma podobnych efektów? Proszę o Waszą opinię. Mam jeszcze chwilę na zwrot i zamianę.
Pozdrawiam
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
dźwięk

Użytkuje PV80 około dwa miesiące i nie stwierdziłem żadnych problemów z dźwiękiem.

Co do jego jakości nie jest źle, słychać niskie tony, ale przy dużej głośności jest już troszkę gorzej...., ale ja nie widzę w tym żadnego problemu bo przy oglądaniu filmu, czy słuchaniu muzyki używam do tego amplitunera i zestawu kolumn!!!

Generalnie mogę z czystym sumieniem polecić ten model TV.
 

Maniek76

New member
Dzieki za odpowiedź :).
Proszę powiedz jeszcze, czy jak włączasz aplituner i masz równolegle włączony głos z TV, czy słyszysz echo, przesunięcie między dźwiękami. Czy Panasonic naprawdę jest takim wyznacznikiem jakości (w tym trwałości) dla plazm? Pomijam tu oczywiście Pionieera, bo to inna półka.
Może jest ktoś, któ na miał więcej do czynienia z Samem i Panasonikiem i może podzieli się swoją obiektywną opinią.
Pozdrawiam
 

SzczepanSzczur

New member
Ja użytkuję PV80 bez dodatkowych audio wspomagaczy (w sensie głośniki, ampli itd.) po prostu goły tv :)
Generalnie zasadniczo dźwięk jest w porządku, żadnych przesunięć w stosunku do wizji nie zauważyłem. Jedyne co mi podpadło to dźwięk przy niektórych filmach DVD, jakie oglądałem. W filmach obfitujących w efekty dźwiękowe telewizor nie za bardzo sobie radzi i często gęsto mowa gdzieś się gubi wśród zgiełku, nawet lektor szwankuje nieco. Nie jest to jakaś tragedia - ot po prostu mogło by być lepiej. Można sobie wyłączyć ten cały surround ale to niewiele zmienia.
 

jaro13700

New member
Ja posiadam pz800 i jak jest głos z tv razem głosem z amplitunera to jest opónienie ale to chyba normalne najlepiej wtedy wyłączyc głos w tv lub ściszyć.
 
Do góry