Czy pilotem TV Sony 46W4000 obsłużę PS3

jeanaxel

New member
Witam! Mam pytanie.Czy pilotem z TV Sony 46W4000 obsłużę PS3?Czy ktoś ma taki TV i PS3 ?Jak to śmiga razem?
 

Cezaro

New member
obsłuży bez problemu, jedynie co to nie pograsz pilotem, ale wszystkie inne funkcje dvd-bd przegladarka itd. chodzą bez problemu. u mnie pilot od w4000 40cali ale każdy pełnowymiarowy pilot ma te funkcje.
 

fear121

New member
Albo ja czegoś nie wiem, albo coś ci się pomieszało Cezaro :D. Tak się składa, że mam i PS3 i Bravię tyle że 40V4000. I nie ma mowy o tym, żeby sterować pilotem z TV Playstation. Po pierwsze pilot działa w podczerwieni, a PS3 poprzez bloototh. Mało tego, ja posiadając nawet pilot Logitecha 525 też nie obsłużę PS3, no chyba że dokupię specjalną dokładkę do pleja. Tak więc ratuje Cię bądź oryginalny pilot SONY do PS3, bądź któryś z Logitechów + przystawka na bloototh. A tak poza tym to pad w roli pilota też sie sprawdza :D.
 

jeanaxel

New member
miałem nadzieje że uzyskam odpowiedz na nurtujące mnie pytanie..ale chyba się myliłem......powtórzę pytanie czy pilotem z tv sony 46w4000 będę mógł obsłużyć PS3 ? i nie chodzi mi o używanie pilota jako gamepada ....tylko o sterowanie pilotem z tv np podczas oglądania filmu...
 

cyber78

Member
Bez reklam
miałem nadzieje że uzyskam odpowiedz na nurtujące mnie pytanie..ale chyba się myliłem......powtórzę pytanie czy pilotem z tv sony 46w4000 będę mógł obsłużyć PS3 ? i nie chodzi mi o używanie pilota jako gamepada ....tylko o sterowanie pilotem z tv np podczas oglądania filmu...

Masta_J udzielił ci pełnej odpowiedzi. ale tobie nie chciało się pomyśleć i zainteresować jego informacją.
Tak, obsłużysz PS3 Slim.
 
Do góry