Czy opłaca się kupić TV Sony 100hz? KDL-40W4500

ortax360

New member
Nie nie only kamery hd . Takie przenosne do dostania w sklepach RTV :) . Wszystko inne czyli z tunerów hd , blu-ray itd nie .

Pozdrawiam.
 

Ares78

New member
Kijek1 napisał:
Chyba nie tylko na BR... Działa na każdym sygnale hdmi , sprawdzałem na x360 (1080p) i telewizji n(1080i). Nie jest to aż taka różnica, że warto za to dopłacać, ale efekty widać. Piszesz, że twój samsung ma tą funkcję... Sony wprowadzając model w4500 chwaliło się że to pierwszy lcd z tą funkcją. Samsung 656 był chyba wcześniejszym modelem? Mogę się mylić, więc nie krzyczeć na mnie:D
Z blu rayem działa jak najbardziej (tego jestem pewny) tak samo z kamerami HD (nagrywającymi z tą technologią) generalnie chodzi o to jeśli masz materiał z RGB to telewizor sam sobie nie nie doda więcej kolorów :) myślałem, że to logiczne.
A wracając do rozmowy fakt mój błąd, że nie sprecyzowałem ja kupowałem telewizor głównie do blu raya, niby ma się Nkę, ale człowiek jakoś nie ma czasu nawet po korzystać.
 
Ostatnia edycja:

p.stasiak

New member
Jeśli poczytasz rady użytkowników tv ze 100hz (mowa tu o Sony) to tak z obserwacji wypowiedzi na forach 75 proc odpowie Ci, że zdecydowanie warto (też tak uważam). Pytanie czy warto dopłacić do 200hz - i tutaj już podział jest 50 na 50.
 
Do góry