Czy odczuję różnicę pomiędzy 604 a 505??

nico79

New member
Witam troszke poprzegladałem te forum,ale nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie.
Czy odczuję różnicę w mocy pomiędzy ampitunerami ONKYO 604 a 505??
jestem juz zdecydowany na zestaw
Onkyo 604 lub 505/405 i jamo s606
Temat juz był wałkowany ale zawsze to było słabszy amplituner lepsze kolumny i odwrotnie.
Ja na jamo s606 jestem zdecydowany słuchałem z 604 i dlamnie graja super(tylko cene zaproponowali nie do przeskoczenia przezemnie) i tu pytanie czy odczuję wielką różnicę na 505.Nie miałem okazji przesłuchać z 505.Może ktoś przesłuchiwał oba modele?? Sprzedawca powiedział,że w warunkach sklepowych różnicy nie odczuję może minimalnie.Jakie jest wasze zdanie?Czy na na mój pokój w zupełności wystarczy 505 zamiast 604(niedostępna u konkret człowieka)
Z 505 mogę mieć za dobrą cenę.
Budżet do 4 tyś. Pokój 4,5x3,5metra.
 

Szalony

New member
Witam!

Ja rowniez zastanawiam sie nad kupnem podobnego zestawu
ONKYO TX-SR 505 (mile widziany 605 ;)) + DV-SP 405 i do tego Quadral Qintas 700. Gdzie mozna kupic taki zestaw w dobrej cenie i czy te glosniczki zagraja podobnie jak Jamo s606 ?

Pozdrawiam
 

nico79

New member
to blackninja za ile taki zestaw z 605??? raczej ciężko będzie się zmieścić do nieprzekraczalnych 4 tyś.Do tego trzeba doliczyć kable
 

elrubio

New member
Też kupując Amplituner, będąc już w decydującej fazie zakupu zastanawiałem się nad tymi dwoma modelami. Miałem przyjemność posłuchać jak grają, długo się wsłuchiwałem przy różnych kawałkach. Różnica jest minimalna, ale oba dobrze grają. Wybrałem 505 bo była nowsza i miała HDMI (nie żałuje). Już nie pamiętam, ale 604 chyba nie ma ?
505 gra mi z QQ500 :) Cena amplitunera jest bardzo dobra (ok 1200zł), ale jak kolega wyżej proponuje 605 w dobrej cenie to chyba warto się zastanowić.
 
Ostatnia edycja:

nico79

New member
Dzięki elrubio za odpowiedź. Teraz muszę poczekac na tą konkretną propozycję od blackninja to może dopłacę do tej 605 zamiast 505.
 
Do góry