czy mozna uszkodzic telewizor podczas wylaczania

nov

New member
witam mam taki problem wlaczylem dzisiaj s10 na chwile razem z dvd i po kilku minutach wylaczylem plazme ale dvd bylo wlaczone do pradu co mnie zdziwilo to przy gaszeniu jej przyciskiem uslyszalem taki gluchy huk cos jak uderzenie subwofera teraz sie wylancza normalnie ale nie daje mi to calyczas spokoju co moglo byc przyczyna tego gluchego uderzenia
 

kapsell

New member
Bez reklam
Moglo byc jakies przebicie. Jesli temat sie nie bedzie powtarzal to ja bym sie osobiscie nie przemowal.
 

nov

New member
ok dzieki za odpowiedz a czy to mialoby jakis wplyw jak by telewizor i dvd bylo podlaczone do 2 osobnych gniazdek
 

nov

New member
a moze po prostu najpierw trzeba wylaczyc dvd a na koncu tv chociaz zaswsze myslalem ze to bez roznicy
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
być może zapodział się gdzieś ładunek elektorstatyczny. Nie ma znaczenia co w jakiej kolejności wyłaczysz. Tak że bez obaw.
 

flolo

Banned
fajnie ze kiki odpowiedziales ale mysle jeszcze nad jedna żecza czyli wlaczylem tv i za kilka minut wylaczylem i troche nie chce mi sie wiezyc ze dvd pracowalo i moglo byc tego powodem a moze plazm sie nie powinno wylaczac po kilku minutach grania sam niewiem praktycznie tv mam nowy i troche sie zdenerwowalem
 

nov

New member
jeszcze mysle o jednej rzeczy tv i dvd podlaczone byly do 2 roznych gniazdek bez uziemienia moze to bylo przyczyna tego dziwnego dzwieku
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jedynie mogłeś mieć przepięcie w sieci. Twoje podłączenie jest bez znaczenia.
 

nov

New member
ale slyszalem ze jak sie ma przepiepiecie to plazma idzie na smietnik a moja teraz gra ok troche dziwne i nie myslalem nigdy ze przepiecie moze powstac podczas wylaczania tv
 
Do góry