Czy kupić już oleda czy większego leda?

pasterz81

New member
Witam,
To jeszcze ja zburzę Twój domek z kart. Osobiście uważam, że dla 65" rozdzielczość Full HD to już trochę za mało, do tego podświetlenie typu LED...(murzyn i jego aureola na ciemnym ekranie - jeszcze można pomyśleć, że to anioł:) ). Jak dla mnie Full HD to tylko do 50-55". Więc wybrałbym OLED. Z tego samego powodu rozważam 55" OLED. Przy 65" to tylko 4k. Czasem lepiej mieć super jakość a mniej cali. A wypalenia, zaś zaczynają się zabobony przewrażliwionych.
 

lycone

Banned
Witam,
To jeszcze ja zburzę Twój domek z kart. Osobiście uważam, że dla 65" rozdzielczość Full HD to już trochę za mało, do tego podświetlenie typu LED...(murzyn i jego aureola na ciemnym ekranie - jeszcze można pomyśleć, że to anioł:) ). Jak dla mnie Full HD to tylko do 50-55". Więc wybrałbym OLED. Z tego samego powodu rozważam 55" OLED. Przy 65" to tylko 4k. Czasem lepiej mieć super jakość a mniej cali. A wypalenia, zaś zaczynają się zabobony przewrażliwionych.
Super jakość? Co oglądasz na tym swoim 4k? Dema? :D Rozumiem, że TV 65" masz 1,5m - 2m od oczu?

Wysłane z Note 3
 

pasterz81

New member
Super jakość? Co oglądasz na tym swoim 4k? Dema? :D Rozumiem, że TV 65" masz 1,5m - 2m od oczu?

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, to może zrozumiesz...co chciałem przekazać. Nawet częściowo jest to spójne, z tym co sam napisałeś.

Oled LG 55EC930V nie jest 4k tylko Full HD i z tego powodu na chwilę obecną z uwagi na brak przekazów w 4K uważam, że wart rozważenia. Super jakość - tak OLED taką ma w porównaniu do Plazm (niestety również), LCD, LED i czegokolwiek na chwilę obecną.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja uważam że lepiej mieć większy tv FHD niż mniejszy 4k bez dwóch zdań... a mam w 55 calach tv FHD jak i 4k który kupiłem do sypialni.. i po testach uważam jakbym dzisiaj miał kupić nowy tv do salonu to bez względnie wolałbym większy FHD niż mniejszy w 4k..
 

lycone

Banned
Super jakość? Co oglądasz na tym swoim 4k? Dema? :D Rozumiem, że TV 65" masz 1,5m - 2m od oczu?

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, to może zrozumiesz...co chciałem przekazać. Nawet częściowo jest to spójne, z tym co sam napisałeś.

Oled LG 55EC930V nie jest 4k tylko Full HD i z tego powodu na chwilę obecną z uwagi na brak przekazów w 4K uważam, że wart rozważenia. Super jakość - tak OLED taką ma w porównaniu do Plazm (niestety również), LCD, LED i czegokolwiek na chwilę obecną.
Ok cofam to o super jakości, mój błąd, ale z tym 65" i tylko 4k to ładnie pojechałeś :D

Wysłane z Note 3
 

pasterz81

New member
Wybór jak zwykle jest trudny. Wiele za i przeciw. Pewnie każdy po części ma racje. 4K na chwilę obecną to tylko kolejny chwyt marketingowy. Za parę lat wart na pewno rozważenia, zwłaszcza w krainie zwanej Polska.
 

pantomima

Banned
Super jakość? Co oglądasz na tym swoim 4k? Dema? :D Rozumiem, że TV 65" masz 1,5m - 2m od oczu?

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem, to może zrozumiesz...co chciałem przekazać. Nawet częściowo jest to spójne, z tym co sam napisałeś.

Oled LG 55EC930V nie jest 4k tylko Full HD i z tego powodu na chwilę obecną z uwagi na brak przekazów w 4K uważam, że wart rozważenia. Super jakość - tak OLED taką ma w porównaniu do Plazm (niestety również), LCD, LED i czegokolwiek na chwilę obecną.[/QUOT

Oled bez wsparcia hdr lepsza od najlepszych plazm to ma jedynie czern i to chyba tyle .
Z kolei oled hdr to zupelnie o wiele bogatsza oferta w kwestii parametrow jakosci w stosunku do najmocniejszych wywietlaczy pdp (ktorych glownym powodem konca bylo rychle wprowadzanie owego hdr).
Nie generalizuj , bo oled oledowi nie rowny .
 

giwejzen

New member
widziałem Philipsa 65PFS7559 w akcji u znajomego na prywatce...naprawde robi wrażenie-(cale+ambi+obraz)... rozważałem zakup 55 cali, ale zakochałem sie w tym filcu.. musze taki miec...
 
Do góry