Czy ktos posiada Ferguson HF8800 HD

Status
Zamknięty.

olekp

New member
oglądałem w sklepie i w skrócie:
- dwa zwisy w ciągu 30 minut testów w sklepie
- moduły w kieszeni gorące jak żelazko
- tylko 2500 tys kanałów więc mało nawet jak na jednego satelitę.
- front panel wykonany jak w chińskim tunerze za 200 złtych
- przełacza się szybko
- karta Cyfy pracuje we wbudowanym dekoderze
 

wojt3k

New member
To chyba zdecyduje sie na Topfield TF7700-HSCI mozna bylo sie domyslec ze Ferguson znowu da ciala z tymi zawieszeniami sie tunera :bober:
 

Gie

Member
Bez reklam
Znalezione na innym forum
Info ogólne: Soft prawdopodobnie jest zgodny z Homecastem 5101 CI HD (ale on nie ma czytnika). Narzędzia do edycji listy i loader są takie same w obydwu odbiornikach. Zresztą w sofcie od Ferdka można znaleźć napis "Homecast" (w dowolnym HEX Edytorze).

EPG mo polskie znaki dla Cyfry+, ale nie ma dla CP. EPG czyta na jakieś dwa dni do przodu.

Jeśli komuś wiesza się na kanałach Cyfry+ przy długim oglądaniu - wyłączyć napisy ekranowe w menu (na razie i tak nie działają i wygląda na to, że włączone powodują zwiechy).

Jak wsadzi mu się w kieszeń CI moduł z Conaxem i do niego aktywną kartę n-ki, to startują Eurosporty i... VOD ! Trochę się tnie, ale normalnie lecą filmy, które są później dostępne z VOD n-ki
Ostatnie zdanie jest szczególnie ciekawe.
 

Goliat

New member
Bez reklam
Judash napisał:
A o co ci chodzi z tym zonkiem i Humaxem?
No cóż był moim faworytem......ale lepiej wypadał od niego Topfield chociaż i tak czekałem na Fergusona ale cóż .... poczekam jeszcze bo już nie chcę robić doświadczeń.(na razie mydelniczka 1530 ;) )
 

Gollum

New member
na przełomie kwietnia i maja powinien opjawić się tuner inverto 8000 - hdd + hdtv. proponuję wstrzymać się z zakupem innych do momentu premiery inverto. ceny pojdą w dół u każdego (nawet jesli nie będę w stanie wcisnąć mu inverto) wiec bedzie co wybierac.

więcej info>>>
Kod:
[/U][URL="http://www.inverto.tv"]www.inverto.tv
[/URL]
gdy juz sie pojawi PM do mnie w sprawie cen. na pewno będę miec najtaniej :D:D
 
Ostatnia edycja:

wojt3k

New member
stereoman tylko mam problem niemiszkam w polsce raczej niewchodzi w gre telewizja N poprostu niechce podpisywac zadnej umowy C+ i Polsat oferuja prepaidy dlatego musz sie zdecydowac na jakis tuner chyba bedzie to topfiled . No czekalem na fergusona okazalo sie ze cos nietak bo soft tzeba poprawic itp teraz znowu jakis nowy tuner inventor znowu czekac miescia albo 2 potem okaze sie ze firma xxx wypuszcza cos znowu znowu czekac 2 miechy :D tak by mozna bylo bez konca :bober:
 

inox777

New member
witam ! właśnie wczoraj wgrałem edu soft 11.00.6F od dvbextreme + kluczyki i wszystko hula .Ładnie się otwiera pakiecik P******E w tym P*****E HD i D*****Y HD , dodatkowo kilka kanałów z "bajkami" ;) nic się nie wiesza , tunek bardzo płynnie przeskakuje po kanałach kodowanych . Polecam
 
J

Judash

Guest
inox777 napisał:
witam ! właśnie wczoraj wgrałem edu soft 11.00.6F od dvbextreme + kluczyki i wszystko hula .Ładnie się otwiera pakiecik P******E w tym P*****E HD i D*****Y HD , dodatkowo kilka kanałów z "bajkami" ;) nic się nie wiesza , tunek bardzo płynnie przeskakuje po kanałach kodowanych . Polecam

Nie wiesz, czy mozna ogladac C+HD bez ich modulu ;)?
 

stereoman

New member
wojt3k napisał:
stereoman tylko mam problem niemiszkam w polsce raczej niewchodzi w gre telewizja N poprostu niechce podpisywac zadnej umowy C+ i Polsat oferuja prepaidy dlatego musz sie zdecydowac na jakis tuner chyba bedzie to topfiled . No czekalem na fergusona okazalo sie ze cos nietak bo soft tzeba poprawic itp teraz znowu jakis nowy tuner inventor znowu czekac miescia albo 2 potem okaze sie ze firma xxx wypuszcza cos znowu znowu czekac 2 miechy :D tak by mozna bylo bez konca :bober:
wojt3k
ten post o 8800HD
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=11426
założyłem wczesniej bo w lutym.
Chodzi mi o to,że powielanie wątków szkodzi,bo np inox udziela odpowiedzi tu i tu.Ktoś założy trzeci wątek,czwarty i kicha.Kluczowa opinia inoxa o sofcie edukacyjnym i jego sprawowaniu się /softu ,oczywiście/ wpisana jest tutaj,obietnica sprawdzenia w drugim topiku,a inox jest jednym z nielicznych posiadaczy 8800 ,który dzieli się swoimi wrażeniami.Szkoda byłoby coś stracić.
Inox
fajnie ,że ten soft dobrze hula,czekać na majowe modele tego ferdka z poprawionym pilotem,czy ten co jest wystarczy?
 
Ostatnia edycja:

inox777

New member
Judash napisał:
Nie wiesz, czy mozna ogladac C+HD bez ich modulu ;)?

mam oryg. C+ i cała paczka kanałów (bez HD) chodzi bezpośrednio z karty , natomiast zeby mieć C+HD , musiałem zdać starego pionka chyba BCT1330 z zestawem kabli i pilotem , kupić w promocji moduł c+HD za 179.00,- (moduł tak tandetny że głowa mała) i po ok 5 godz. oczekiwania na aktywację , zaświecił kanał C+HD . Na dzień dzisiejszy chcąc mieć c+HD bez modułu to niemożliwe.pzdr
 

inox777

New member
stereoman napisał:
wojt3k
ten post o 8800HD
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=11426
założyłem wczesniej bo w kutym.
Chodzi mi o to,że powiekanie wątków szkodzi,bo np inox udziela odpowiedzi tu i tu.Ktoś założy trzeci wątek,czwarty i kicha.Kluczowa opinia inoxa o sofcie edukacyjnym i jego sprawowaniu się /softu ,oczywiście/ wpisana jest tutaj,obietnica sprawdzenia w drugim topiku,a inox jest jednym z nielicznych posiadaczy 8800 ,który dzieli się swoimi wrażeniami.Szkoda byłoby coś stracić.
Inox
fajnie ,że ten soft dobrze hula,czekać na majowe modele tego ferdka z poprawionym pilotem,czy ten co jest wystarczy?

odnośnie pilota. jest całkiem fajny dobrze leży w ręku , niestety i to jest dziwne ale nie posiada żadnego loga producenta , ale ogólnie jest ok .
jedną chyba tylko jego wadą ze trzeba go kierować na wprost tunka , bo pod podkątem czasami nie widzi
 
J

Judash

Guest
inox777 napisał:
mam oryg. C+ i cała paczka kanałów (bez HD) chodzi bezpośrednio z karty , natomiast zeby mieć C+HD , musiałem zdać starego pionka chyba BCT1330 z zestawem kabli i pilotem , kupić w promocji moduł c+HD za 179.00,- (moduł tak tandetny że głowa mała) i po ok 5 godz. oczekiwania na aktywację , zaświecił kanał C+HD . Na dzień dzisiejszy chcąc mieć c+HD bez modułu to niemożliwe.pzdr

Tak myslalem, tylko po cholere w blad wprowadzaja na stronie http://www.cardsplitter.pl/sklep/catalog/product_info.php/cPath/2/products_id/218
Gdzie napisane jest tlustym drukiem:
Odbiornik cyfrowy HDTV z MPEG-4 i MPEG-2 marki Ferguson z dwiema kieszeniami dla modułów Common Interface + uniwersalny czytnik kart, w którym będzie pracować karta Cyfry+ na Canal+ Sport HD.
 

DanielS

New member
W niektórych sklepach jest jeszcze napisane przy Topfieldzie i Humaxie , że razem z modułem Aston 2.17 tworzą duet do oglądania C+HD ( nawet logo jest przy opisie funkcji) a wiemy ,że to nieprawda. Z Astonem w żadnym tunerze nie obejrzymy C+HD. Musi być moduł C+HD - widocznie "zapomnieli" zmienić opis do tunerów i "niechcący" wprowadzają w błąd klientów. Dziadostwo takie ,że tylko po mordzie wystrzelać i na pożegnanie kopa w tyłek sprzedać.
 
J

Judash

Guest
DanielS napisał:
W niektórych sklepach jest jeszcze napisane przy Topfieldzie i Humaxie , że razem z modułem Aston 2.17 tworzą duet do oglądania C+HD ( nawet logo jest przy opisie funkcji) a wiemy ,że to nieprawda. Z Astonem w żadnym tunerze nie obejrzymy C+HD. Musi być moduł C+HD - widocznie "zapomnieli" zmienić opis do tunerów i "niechcący" wprowadzają w błąd klientów. Dziadostwo takie ,że tylko po mordzie wystrzelać i na pożegnanie kopa w tyłek sprzedać.

Chyba, ze piszac to mysleli o ogladaniu C+HD ale "eudukacyjnie";) a to jest mozliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry