czy ktoś pomoze w wyborze??

artur25

New member
a jeszcze jedno pytanko takie cos jak divx smiga ?? widzialem w instrykcji znaczek a inne formaty typu windows media xvid czy videocd mam parre filmokow z rajdow ponagrywanych w takich formatach
 

pav3l

New member
Bez reklam
Artur, to jest forum PS3,
kupuj Xboxa chłopie....!;-)
Słyszałem, że na niektórych grach są lepsze tekstury....
 

artur25

New member
i tutaj podobno srednia wieku to 25 o ja pier.... "polak to jednak inteligientny je"

dobra dzieki temat do zamkniecia bo widze ze czytanie ze zrozumieniem to raczej molo spotykane
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie mam nic do Ciebie personalnie, odnoszę się tylko do Twojego zachowania, które jak widzisz nikomu się tutaj nie podoba.

Kolejny link dla Ciebie, bo tak jak mówię takie wzory zachowań jak Twoje są nam znane:

Jak mądrze zadawać pytania

Pozdrawiam,
 

artur25

New member
widze ze wszystko jest dla was znane tylko chyba nie zrozumiale napisale m ze wiem juz wszystko a wy dalej ciagniecie ten temat, potem zadalem jeszcze jedno pytanie nie wiem co w nim jest takiego na co nie mozna odpisac, ale widze ze macie fajna zabawe jak male dzieci

" hehe wes x "_
hehe poperam fajna zabawka
itd
jedna osoba zrozumiala i odpisala a reszta jak dzieci to wy ciagniecie ten temam wypisujecie glupoty a potem macie pretesje
 

pav3l

New member
Bez reklam
Artur, zadałeś pytania na forum, na które sam znalazłbyś zadowalające Cię infomacje.
Redundator się pofatygował i dostałeś najlepszą odpowiedź, tylko jej nie zrozumiałeś.
Potem pomógł Ci Pejotpe,
czego jeszcze wymagasz? ;-)
 

gfunkmaster

New member
artutrek to chyba taki zakompleksiony nerwowy typek , co mysli ze jak komus pocisnie to sam jest wtedy lepszy, w dodatku ma chyba zylke polonisty bo tak wszystkim po kolei wypomina wsteczny analfabetyzm.... wiecej nam takich ludzi madrych i utalentowanych potrzeba a Polska stanie na nogi.
p.s. najlepiej nie kupuj zadnej konsoli bo i tak nie bedziesz umial jej obslugiwac.
 

artur25

New member
tak jest panie inzynierze !!! tak jak pan radzi ma pan racje zgadzam sie i dzikuje panu magistrowi ze mnie uswiadomil.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Odpowiedz jest prosta ;-)Trzeba miec koniecznie obie konsole albo wcale heheh :D Polecam :eek:k:
 

pete1

New member
Artur nie reaguj na wpisy to sie skoncza a tak sam dolewasz oliwy do ognia. Bylem juz pare razy swiadkiem (biernym czytajacym) jak ktos zakladal watek ktory zamienial sie w osobiste wycieczki. Poczytaj pare pierwszych stron odnosnie GT5 na tym forum to zrozumiesz. Sorki za brak polskich znakuf, o tej godzinie nie chce mi sie alt wciskac :D
 
Do góry