Czy ktoś już testował SONY HDR-SR11 lub 12?

dawid77

New member
Witam Szanownych Kolegów,
Czy ktoś bawił się nowymi kamerami Sony sr 11 lub 12? Przez przypadek trafiłem do centrum Sony w Poznaniu chcąc zobaczyć co te kamerki potrafią i niestety nie mieli ich na stanie, podobno w całej Polsce nie ma, lekkie przegięcie ale trudno. Sprzedawca pokazał mi filmiki kręcone u nich w sklepie i na zewnątrz poprzednim modelem chyba sr 8. Myślałem, że obraz będzie kaszana a tu mnie mile zaskoczył. Technika kręcenia obłędna, z lewej do prawej, z góry na dół i obraz był całkiem ok. Filmy wrzucili bezpośrednio na płytę DVD programem dołączonym do kamery Browser coś tam. To wszystko oglądałem na tv 52 calei obraz był na 5. Chciałem kupić kamerę HDV ale teraz się zastanawiam bo z AVCHD wydaje się szybszy w osłudze i mam nadzieję, że w przyszłości lepszy w obróbce.
To wracając do tytułowego pytania czy ktoś już ma któryś z tych modeli i może przedstawić subiektywne wady i zalety? Warto myśleć o HDD? Warto myśleć o Sony czy może skierować się w kierunku Canona?
 

dawid77

New member
Tylko, że ten wątek jest tak rozmyty, że trudno wybrać kwintesencję o tym sprzęcie... Wiem, że są osoby które to testowały ale nie wiem czy chcą podzielić się Swoją wiedzą z innymi. Jak widać nie chą:(
 
Do góry