Czy jest sens?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Rzeczywiście masz do wyboru pomiędzy plazmą Pioneera , LCD Loewe Indywidual lub JVC 46 Full Hd / właśnie od trzech dni testuje plynność na sd/. Nie wiem tylko czy to jest Twój przedział cenowy.
pozdrawiam
 

zen28

New member
ja chcę Philipsa (choć brałem pod uwagę również Sharpa LC 37 XD1 lub 37GA9E, Sony 32V2500 czy LG 37LE2R). Użyłem złego słowa określając obraz plazmy, w każdym razie bardziej podoba mi się obraz lcd, wiem że przy kablówce nie będzie to żyleta, ale aż takich wymagań nie mam.
 

edm76

New member
Witam wszystkich na wstepie ..
Wroce moze do pytania zawartego w topicu .. "czy jest sens kupowania LCD-ka do kablowki"..
Otoz .. przymierzalem sie do kupna LCD-ka do salonu (37'- 42') .. przelecialem wiec HDTV.com.pl/forum z "gory na dol" .. i po przeczytaniu wielu opinii ludzi, ze nie warto, pomyslalem, ze jesli kupie TV za 5-6 tysia i bedzie gorzej, niz na dotychczasowym CRT, to po prostu sie wkurze :)

Dlatego wykombinowalem, ze najpierw zmienie TV w sypaialni, i kupie jakiegos slabszego LCD-ka, podepne do mojej kablowki (warszawski Aster) i zobacze jak to jest .. I tak zrobilem. Wytargowalem w necie jeden ze slabszych modeli - Samsung LE26R32B - i podpialem do mojej "marnej" kablowki ..
I co sie okazalo? Ano to, ze bylem bardzo pozytywnie zaskoczony .. Obraz byl (jest) naprawde bardzo dobry .. Co wiecej, kiedy przenioslem z salonu dekoder Aster do kanalow "cyfrowych", to bylem zdumiony jeszcze bardziej .. C+ hulal az milo .. Nie wiem, moze dlatego bylo tak dobrze, bo spodziewalem sie o prostu bryndzy :)

Tak czy siak, kolor naprawde dobry ..konrast, ostrosc naoprawde pozytywnie ..jedynie ta "czern" ..a wlasciwie ta "granatowowsc" ..Ale to chyba juz nie problem sygnalu, tylko matryc Samsunga (zwlaszca slabszych modeli)..Rzeczywiscie, tak jak pisal gdzies Kiki, przy zaciemnionym pokoju wieczorem, czerni wlasciwie nie ma ..granat ..moze nawet niebieski .. Ale jesli ktos nie jest audiofilem (a ja nie jestem :) ), to nie zwroci na to wiekszej uwagi ..

Reasumujac, jesli ktos sie wacha nad kupnem LCD-ka do kablowki, to moge ze czystm sumieniem powiedziec zeby sie nie zastanawial ..Naprawde warto. Oczyswiscie, jesli ktos chce wywalic 5-6 tysia na TV, to jakas platforma cydfrowa jest tu konieczna ..Ja osobiscie sklaniam sie ku N'ce , ale dopiero wtedy, jak bedzie wiecej HD ..i ITI podejdzie do tego bardziej profesjonalnie, bo z tego co sie czyta, to narazie chyba nie jest najlepiej...
Tyle w temacie. Podrawiam

ps. pytanie do uzytkownikow N'ki ..jako fan hokeja, czy NHL na NASN leci tylko live czy daja tez powtorki? i jak to w ogole wyglada? bo jak komentuje Kalinowski to chyba za dobrze nie jest :) ..no chyba ze leci orginalny komantarz ..
 

konklon

New member
do STANLEY'a:

czytając to co podałeś jednak wynika, że może być gwarancja na rok:

cytat:
Reklamację towaru niezgodnego z umową można złożyć w ciągu 2 lat od jego nabycia (jeśli przedmiotem sprzedaży jest rzecz używana, strony mogą powyższy termin skrócić, jednak nie poniżej jednego roku).

zatem jeśli masz na jeden rok to skrócone jest na jeden.
 
Do góry