Czy jest na rynku zwykły DVD Player odtwarzający mkv. ?

lukaszzz

New member
Zastanawiam się jeszcze nad LG BD370, trochę dołożę ale może będzie lepszy od LG BD350V.

Jest może wersja 370V ? - tak jest to w przypadku 350 i 350V, jeden nie czyta DivX a drugi czyta.
 
Ostatnia edycja:

mk5461

New member
lukaszzz

Z odtwarzacza BD spokojnie nacieszysz się jakością!!!
Kup Blu-Ray LG i będzie OK". (350V lub 370)

Dwie uwagi odnosnie 350V:
- czyta NTFS (z najnowsza wersja softu)
- ma problemy z divx ktore maja wstawione napisy do pliku avi (xsub) - praktycznie odtwarzacz zawiesza sie - film leci ale napisy sa w polowie ekranu, film nie daje sie zatrzymac. Mozna to rozwiazac usuwajac napisy z filmu (np. przy pomocy AVIAddXSubs).

Poza tym wszystko OK. MKV czyta, choc nie mam zbyt wielu filmow w tym formacie wiec testy byly pobiezne.
 

lukaszzz

New member
Trochę dołożyłem i kupiłem BD370.
W porównaniu z 350V, 370 odtwarza jeszcze x264, może się kiedyś przyda. Posiada jeszcze zabawkę w postaci odtwarzania filmów z YouTube - sprawdzałem dzisiaj, ale bardzo długo się ładowała strona i się nie doczekałem (może mam za słabe łącze). Jestem ciekaw jak będą wyglądały filmy HD w formacie MKV.

Trochę mnie denerwuje to świecące kółko na środku, ale myślę że to kwestia przyzwyczajenia.
f1efc6ef6058.jpg


Trochę za duży pilot, który ma przyciski do telewizora LG. Chyba będą musiał też zmienić telewizor na LG, aby korzystać z pilota ;)
 

lukaszzz

New member
Spoko żartowałem, firma LG pewnie by tego chciała :)
Od roku mam telewizor LCD SHARP D44 32 cale, nie zamierzam zmieniać, jest świetny.
 

lukaszzz

New member
Właśnie szukam odpowiedniej taśmy, dzięki za rade :)

Faktycznie BD390 robi wrażenie, i wyglądem i możliwością odtwarzani plików. W porównaniu z konkurencją cenowo wypada bardzo dobrze, jego średnia cena to około 1000 zł.
Ciekawe czy przy odtwarzaniu MKV HD pojawiają się atrefakty, tak jak jest to przy BD370.

...ale nie mam co żałożać, wcześniej miałem kupić BD350V, a tak dołożyłem i mam BD370.
 
Do góry