Czy forum stało się...

jaco.37

Member
Bez reklam
Ja to wiem,ale taki nowy użytkownik na forum - nie.
Ale jestem ciekaw co na to powie ar2.
Czy to jest zgodne z regulaminem?
 

lobos

New member
Bez reklam
@lobos Pierwszy raz słyszę o sprawie, wysłałem do Ciebie wiadomość.
"Nie wie lewica co robi prawica". Widać nawet w rodzinie są takie sytuacje.
Najprościej teraz napisać, że się nie wie czy nie pamięta...
Tak jak pisałem Kiki powinien sobie przypomnieć, bo to z Nim załatwiałem sprawę.
Ja takiego zachowanie nie zapomnę na pewno.
Miałem nadzieję, że mam do czynienia z poważnymi ludźmi.
Gdyby to był jeden mail to rozumiem, że można było zapomnieć, ale było ich kilka.
Miało być uroczyste przekazanie kogoś od Was i nawet moją Żonę w to miałem angażować, bo tematy Domów Dziecka nie są Jej obce z racji wykształcenia i pracy z młodzieżą.
Księgowa miała zająć się tym od sprawy formalnej i tyle w temacie.
Kilka grzecznych maili z przypomnieniami z mojej strony i totalna olewka!
"W przyszłym tygodniu...", "Dzięki za przypomnienie...", "Jutro działamy...".
ŻENADA! Nie chcę być niegrzeczny a poziom mojej frustracji sięga zenitu, dlatego dziękuję za powagę i nagrody w imieniu swoim i dzieci.
Dla mnie temat jest zamknięty a więcej maili na priv pisał nie będę.
Szanowałem Was jako Administrację i Sklep, ale niestety musiałem to wywalić, bo takich spraw nie można zamiatać pod dywan.

Dla przypomnienia...
Nic nie ucieka, wszyscy w każdym konkursie otrzymują nagrody.
Te się trochę przedłużyły ....
Trochę...
Trochę było konsternacji bo już w pierwszym głosie padła prawidłowa odpowiedź.
Deklarowana cena to 9,09 zł
Zwycięzcą został - lobos.

Podaj na PW proszę dane do wysyłki oraz podaj jaki dom dziecka wybrałeś na przekazanie telewizora Thomsona.

Wow! Ale zaskoczenie!
Faktycznie trochę to trwało, ale ważne, że koniec końców Dzieciaki dostaną kilka gadżetów
Tak jak wcześniej deklarowałem będę prosił Kiki-ego, żeby przekazał zarówno TV jak i resztę nagród dla wybranego Domu Dziecka

To jeszcze większe super - brawo TY !!!!
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Nie bardzo wiem dlaczego nie traktujesz mnie poważnie, czy ja robię jakieś osobiste wycieczki lub sugestie wobec Ciebie?

Wszelkie konkursy na tym forum są organizowane wbrew moim rekomendacjom, ponieważ wg doświadczenia użytkownicy nie doceniają całej pracy włożonej w organizację takowych a w większości wręcz co chwila piszą o jakichś machlojach, ustawianiach itd. itp.


@ Baltazar sprawa jest badana. Jeszcze raz proszę o używanie funkcji Raportów
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
czytam i czytam i stwierdzilem ze jest tutaj na tyle mocna ekipa z potezna wiedza niebiescy jak i zółci jest tez kilka osob "bez koloru"ze jakby te siłe zwalic do kupy i otworzyc wlasne forum lub bloga to rozwiazałoby to wiele problemów...przez problemy ktore przez to forum przewijaja sie dosc regularnie troche dobrych uzytkowników juz odeszło...tak naprawde to wy koledzy jestescie sila tego forum i wiele osób chce Was sie radzic i bez Was gowno by sie tutaj działo i dzieki wam firmy chca tutaj przychodzic sie reklamowac bo to wy je rozsławiacie...z ust do ust...od znajomego do znajomego...taka jest prawda...takich cyrków to na zadnym innych forach nie ma...powtarzam załozyciel i wlasciciel jets zalozycielem i wlascicielem ale to dzieki Wam jest ta sława tego forum...bo ja sam pierwszy raz sie tu rejestrujac zostalem tu skierowany przez znajomego a nie moderatorow i wlascicieli...taka jest prawda...zalozyc forumi,zapodac newsa i prowadzic sklepik to nie wszystko...prawdziwa sila forum jest gdzie indziej...
 
D

Deleted member 121090

Guest
HQ;
Kłamiesz.
Cytuj ofertę. Będzie sensacja.
Jasne, że będzie.
Ja tam nie lubię być gołosłowny. Proszę bardzo z audiostereo:

janunio dnia 29.11.2015 - 21:26 napisał
HQ150 = MEGA TROLL technologii OLED.
Jest Twój SUKCES ...
W imieniu LD DISPIALY/PANASONIC proponuję 150 tyś wonów za zaprzestanie kampanii negatywnej w OLED TV LG/Panasonic na europejskich i USA forach.
Czy proponowane wyżej wynagrodzenie Ci odpowiada ?
Gdy by co to dołożymy kasę.

promo LG/Panasonic OLED TV ...
Naje się to zniknie ...

http://www.audiostereo.pl/oled-tv-era-nadeszla_105523.html/page__view__findpost__p__3650190

Caparzo
I jak?
Bezpodstawnie?
A o aliexpress bo nie znalazłem u nas w kraju podobnie solidnych sprzedawców z tak niskimi cenami i takim wyborem. Mini PC za który płaciłem tam 530zł u nas kosztuje 800. I też stamtąd sprowadzany. Więc?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bipo

Active member
Bez reklam
@Ar, to może konkret...co on takiego nawywijał i czy ban definitywny był jedyną opcją przywołania go do porządku?
Może publiczne wyjaśnienie zamknie raz na zawsze ten temat?
Może z perspektywy, bez emocji, które tu od wczoraj sięgnęły już zenitu Administracja jest w stanie zrewidować swoje stanowisko?

ps. nie piszę tutaj jako samozwańczy adwokat Baliego, gdyby kogokolwiek z nas spotkała taka sytuacja zachowałbym się tak samo.
Tam gdzie przewinienie jest ewidentne nawet nie śmiałbym wchodzić w dyskusje.

ok. będę raportować.

Proszę zacytować za co dostał kolega Bali bana, jak nie ma prywatnych wiadomości to jest wszystko do wglądu wiec ja również poproszę o przedstawienie treści za które został wywalony.
 
D

Deleted member 121090

Guest
Przeczytaj regulamin.
Tam masz jasno napisane, ze te wiadomości nie są poufne ale też i nie są publiczne. Czyli do wglądu moderacji ale nie ogółu forumowiczów.
 

bluray

Banned
No to bardzo przepraszam w imieniu LG/Panasonic.

Szkoda, że gość z innego forum nie przelał tobie w/w kwoty. Może nie deklarowałeś w centrali JAPAN obietnicy zaprzestania za WON-y od LG ataków na PANASONIC ?

Czy nie czujesz, że ten WON i oferta oznacza typowo polsko/ukraińskie won ( spadaj) ?

Napisał koleś na forum : "W imieniu LD DISPIALY/PANASONIC proponuję 150 tyś wonów za zaprzestanie kampanii negatywnej w OLED TV LG/Panasonic na europejskich i USA forach."
To takie trudne dla zrozumienia, że to była i jest nadal kpina z Ciebie ?

Trzymaj się analiz tekstów umów gwarancyjnych. To mocna twoja strona ataku branży TV.
Zwłaszcza jak piszesz o wypalaniu się LCD. Masz jakiś sukces w sprawie ?
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Przeczytaj regulamin.
Tam masz jasno napisane, ze te wiadomości nie są poufne ale też i nie są publiczne. Czyli do wglądu moderacji ale nie ogółu forumowiczów.

Przynajmniej bym wiedział jakich słów, nazw i linków nie używać aby nie dostać bana :x Wszyscy na tym skorzystają. ..
 

Rafal7

Banned
Dostał bana, bo spamował i wysyłał oferty innym użytkownikom.
Podobno Ci użytkownicy poczuli się urażeni i raportowali.
Raczej to nie prawda.

To jest ich stanowisko w które ja nie wierzę.
Jak zwykle czytali czyjąś pocztę.
Uznali ze jest jakimś sprzedawcą :D
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Moderacja siedzi cicho wiec wiem po rozmowie z Balim z kim pisał i o czym. Przesłał link do sklepu s4h..z numerem telefonu pisząc ze dostał tam ceny niższe niż nawet na allegro. I za to poleciał? Czy koledzy prosili moderację o to że bali im spamuje tym sklepem i że im to przeszkadza to niech oni sami to potwierdza. Bo szczerze w to wątpię. Między innymi koledzy L. A. H. oraz M.
 

Rafal7

Banned
Moderacja siedzi cicho wiec wiem po rozmowie z Balim z kim pisał i o czym. Przesłał link do sklepu s4h..z numerem telefonu pisząc ze dostał tam ceny niższe niż nawet na allegro. I za to poleciał? Czy koledzy prosili moderację o to że bali im spamuje tym sklepem i że im to przeszkadza to niech oni sami to potwierdza. Bo szczerze w to wątpię. Między innymi koledzy L. A. H. oraz M.

Jak znajdę to wstawie to o co pytasz.

Znalazłem
http://www.hdtv.com.pl/forum/1337044-post71.html
 
Ostatnia edycja:

bubafat

Active member
Bez reklam
A moze ten Bali nie jest az taka faja, jak opisujecie i Jego przedstawiciel prawny wlasnie negocjuje jakies zadoscuczynienie, w rodzaju wycieczki na Bali. Wasz szum jest oczywiscie pomocny, sorry potrzebny, w tym calym procesie.
lolo2. Szyfrujcie wiadomosci zewnetrznym programem. Tego, poki co, regulamin nie zakazuje, wiec jest to jakies rozwiazanie, aby czuc sie swobodnie. Chyba, ze wolisz zmienic nicka na zajaczek2 i plakac przy kazdej okazji, kiedy spotkany na ulicy nieznajomy, zabrania Ci szeptania na ucho koledze, pod kara szturchania w pupe.
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Ja Ci mowie że nikt niczego nie raportowal czytali wiadomości.

Ja kiedyś też wysłałem trzy czy cztery identyczne wiadomości do użytkowników, robot forum wziął mnie za spamera, dostałem bana, ale mnie odblokowali.
 
Do góry