czy da rade to podłączyć do laptopa???

bubu87

New member
Witam,
posiadam taki kabelek jak na zdjęciu. I moje pytanie brzmi czy da radę podłączyć ten kabel do amplitunera Yamaha RX-797 a następnie do laptopa na jack'a.
A tak na marginesie jakie są dobre firmy kabli typu jack-cinch???
Tego Belkina mam od znajomego, ale jeżeli jest kiepski to mogę kupić lepszy powiedzmy cena do ok. 40zł (mile widziane linki do kabelków)
pozdrawiam
 

Attachments

  • 728223472.jpg
    728223472.jpg
    6,9 KB · Wyś: 1016

bubu87

New member
ale chodzi o to, że do tej pory miałem kable z dwoma wyjściami cinch a ten jest z trzema... jak to pogodzić?
poniżej zdjęcie tylnego panelu amplitunera
 

Attachments

  • RX-797 3.jpg
    RX-797 3.jpg
    73 KB · Wyś: 1164

robert514

New member
bubu87 napisał:
Witam,
posiadam taki kabelek jak na zdjęciu. I moje pytanie brzmi czy da radę podłączyć ten kabel do amplitunera Yamaha RX-797 a następnie do laptopa na jack'a.
A tak na marginesie jakie są dobre firmy kabli typu jack-cinch???
Tego Belkina mam od znajomego, ale jeżeli jest kiepski to mogę kupić lepszy powiedzmy cena do ok. 40zł (mile widziane linki do kabelków)
pozdrawiam
Witam, obawiam się, że nie bo to jest jack czteropinowy, a potrzebujesz trzypinowego z wyjściem na dwa cinche.
 

blant

New member
Ale pytanie... co chcesz tym kablem podlaczyc? Laptop do ampli ale w jakim celu? Takie kable gdzie jest potrojny jack maja rozne zastosowanie... Generalnie mozna przyjac, ze jesli chesz podlaczyc laptop do amplitunera by uzyskac dzwiek stereo to nie powinno byc wiekszego problemu. Wystarczy podlaczyc jack do laptopa lub komputera a pozostalymi czinczami wybadac ktora para da stereo na wyjsciu.

btw. http://allegro.pl/item740073938_sledz_spdif_rca_chinch_sub_center_rear_r_l.html
 
Do góry