Czy cos wiadomo o nowyh ampli CA ?

AvataR

Banned
To pytanko glownie do zawiadujacych :D tym forum. Czy jakiekolwiek znaki na niebie i ziemi wskazuja ze CA wyda nowe ampli w najblizszej przyszlosci ? Aktualne sa swietne jakosciowo ale jak na ampli dosc ubogie :(

Acha czy CA 640R ma HDMI w specyfikacji 1.3 ? Chodzi mi glownie o to czy jak podlacze PS3 ktore samo z siebie dekoduje chyba sygnal DD HD i juz wkrotce DTS MA poprzez wlasnie HDMI uzyskam te nowe formaty na ampli ? Zapewne bez szans (tylko po analogu :( ) ale zapytac nie zaszkodzi :)
 
Ostatnia edycja:

elG

New member
CA wydaje ampli raz na 2 lata. Następnych można spodziewać się więc nie wcześniej niż na przełomie 2008/2009.

Kilka tygodni temu wysłałem do nich email odnośnie tej sprawy.
Czasami przekazuję im różne uwagi odnośnie modeli 540R/640R licząc po cichu, że ich następny ampli będzie w końcu zawierał to czego mi brakuję w obecnych (głównie 540R). Sprawnie i szybko odpowiadają na emaile.
Według ich zapewnień przekazali niektóre moje uwagi, np. odnośnie poprawy reprodukcji basu i dynamiki dźwięku przy niskich poziomach głośności, do działu inżynieryjnego :) Ciekawe ile w tym prawdy. Sprawa ciągle wisi ze statusem OPEN więc kto wie...;)

Zapytałem ich o plany odnośnie suportu Dolby TrueHD and DTS HD Master w następnej wersji 540R v4 :) proponując rozwiązanie w postaci dołożenia HDMI w wersji 1.3a i nowego układu dekodera Crystal.

O to ich odpowiedź:
"Dear Sir,
The changes required are actually a bit more drastic than that but are under consideration. There is unlikely to be a change to the 540R platform until the very end of 2008.
Regards"

Czyli nie wcześniej niż pod koniec roku:)
 
Ostatnia edycja:

AvataR

Banned
Hmm Black a mozesz to troszke rozwinac :) ?? Jak mam te nowe formaty odsluchac na CA 640R z konsoli :) ?? Jest jakakolwiek mozliwosc :) Przeciez PS3 nie ma analog 7.1 :confused:


eLG - dzieki serdeczne to zdecydowanie wiecej niz sie spodziewalem uslyszec :D Oznaczloby to ze CA zdecydowanie bardzo dobrze podchodzi do indywidualnego klienta skoro tak ladnie i szybko odpisuja - duzy plus dla firmy. Ciekaw jestem co poza 540 z nowych ampli zaprezentuja - moze 640r V2 :) Z HDMI 1,3 i nowymi formatami HD :) Upscalery mam w nosie - wazne aby dzwiek byl naprawde dobry :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Zacznijmy, od tego, że PS3 nie wypuszcza nowych formatów w czystej wersji po HDMI. Wypuszcza je w multiPCM, a jest to taki sygnał z którym większość starych amplitunerów sobie radzi :)
 

AvataR

Banned
Dzieki serdeczne za odpowiedz, ale niestety z konkretnym np DTS MA nic sie nie da zrobic :( Na razie chyba wezme cos na pocieszenie ala HK 255 a pozniej przeskocze jak beda nowe modele na konkretniejszego CA :)
 
Do góry