CZERŃ w Sony hx 820

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Po kalibracji może troszkę bedzie lepiej ale szalu nie będzie juz w 850 jest to znacznie lepiej zrobione...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kalibracja czerni nie poprawi.
Lepiej ustaw z tyłu telewizora lampkę i wówczas będziesz miał wrażenie że czerń jest znacznie lepsza niż jest w rzeczywistości.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Maniekw odpowiedz jest taka jaka jest ale ludzie tak robia jak maja możliwość postawienia lampki lub przyklejaja tasme z oświetleniem ledowym.... podobno jest trochę na +...
Kiki a kalibracja nic a nic nie poprawia czerni ?
lolek
 

maniekw11

New member
Czerń w hx 820

Panowie dzięki za wszelkie podpowiedzi ale ja miałem na myśli jakieś zmiany konkretne w ustawieniach Tv a nie pajacowanie z lampkami ledowymi na ścianie za tv
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
otrzymałeś odpowiedz że się nie da. Więc czego jeszcze oczekujesz. Zmień TV i tyle nikt nie ma zamiaru pajacować z czymś czego nie da się zrobić:p
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
a kto tu zaczął. Dostałeś odpowiedzże się nie da i tyle. Ten typ tak ma że czarny wpada w taki odcień i ustawieniami, kalibracją nic nie poprawisz, można jedynie optycznie to zredukować i tyle. Otrzymałeś odpowiedź porady a Ty wyskakujesz z pajacowaniem. To że TV cię wkurza, pewnie Cię zirytował, duma została urażona i się mścisz na forum hehe. To raczej Ty płaczesz teraz na TV że nie da się niż z tym zrobić i nie możesz się pogodzić że taka jest prawda:)
 

kkdrg

New member
Bez reklam
Niezbyt inteligentna odpowiedz ale dzięki za info
Pozdrawiam
Odpowiedź jest właściwa. Miałem do czynienia z tym czymś (bo TV bym tego nie nazwał) i nijak się tego nie da zmusić do tego żeby była czerń. Na tym Sony 55" robiliśmy prezentacje w ciemnym pomieszczeniu - masakra jakaś.
Nie płacz sam zacząłeś te przepychanki:p

Ale to chamstwa z Twojej strony nie usprawiedliwia.
 
Do góry