Czas na zmianę HK AVR 255 tylko na co?

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
W avr255 podpinamy kabelek 2rca-2rca do preout, a drugi koniec do procesor in w HK990, kolumny wędrują pod HK990. Amplituner zajmuje sie dekoderami i rozdzielaniem sygnałów na poszczególne kanały, zasilaniem centralnego, tylnych. Fronty zasila HK990 jako mocarna końcówka mocy.
 

Trakkah

New member
A miedzy 980 i 990 jest az taka duza roznica aby doplacic prawie 4 tys zl?

Zaczynałem przygodę tak jak Ty :) Najpierw był Harman AVR255, potem HK980 a teraz gra HK990.
Różnica jest ogromna pomiędzy tymi wzmakami. Czy warta 4 tys. Moim zdaniem tak ale możesz sam się o tym przekonać na odsłuchu :)
Do mojego HK990 długo zastanawiałem się nad kolumnami Acoustic Energy Radiance 3 ale zrezygnowałem z nich ponieważ nie miałem możliwości ich posłuchać... I warto do HK990 dokupić HD990 aby wykorzystać HRS-Link...

Harman Kardon - HK980 - Wzmacniacze stereo - Testy sprztu audio

Harman Kardon - HK 990 - Wzmacniacze stereo - Testy sprztu audio
 

Bzik

New member
Zaczynałem przygodę tak jak Ty :) Najpierw był Harman AVR255, potem HK980 a teraz gra HK990.

Również tak zaczynałem. :D Jednak stereo słucham z samego wzmacniacza, a tylko w kinie używam jako końcówkę mocy. Dźwięk z samego wzmacniacza dużo bardziej mi odpowiada. Różnica pomiędzy HK980, a HK990 jest ogromna z resztą co tu dużo pisać. Idź posłuchaj, a wrócisz do domu z HK990. ;)
 
Do góry