Czarna kropka 8007

murzyn997

New member
No ja mam ich 10, i powiem szczerze ze jak jest scena z jasnym tłem to wcale nie musze sie przyglądać zeby to zauważyć, zaczyna mnie to drażnić, tv za ponad 5 tys i takie rzeczy? Tez czekam za odpowiedzia z serwisu, ciekawe co wymysla mądre głowy
 

szybal

Banned
Witam mam już numer zgłoszenia,czekam na przyjazd technika ,murzyn997 czy te czarne punkty u ciebie są takie same czy różnej wielkości?u mnie jeden jest mały drugi niestety większy i bardzo widoczny.
 

szybal

Banned
Witam na moje nieszczęście okazało się że serwis w Radomiu ,który tak zachwalałem nie przyjmuje już Philipsów z całej Polski tylko odsyła do serwisów regionalnych ja mieszkając w Gdyni podlegam pod serwis Gdynia-Witomino który naprawia wszystkie marki,niestety znam ten serwis naprawiał kiedyś tylko Sonego i była to dla wszystkich droga przez mękę jeden z najgorszych serwisów trójmiejskich ,jak będzie zobaczymy na razie czarno widzę .Murzyn z jakiego miasta jesteś?
 

accu

New member
Bez reklam
Witam na moje nieszczęście okazało się że serwis w Radomiu ,który tak zachwalałem nie przyjmuje już Philipsów z całej Polski tylko odsyła do serwisów regionalnych ja mieszkając w Gdyni podlegam pod serwis Gdynia-Witomino który naprawia wszystkie marki,niestety znam ten serwis naprawiał kiedyś tylko Sonego i była to dla wszystkich droga przez mękę jeden z najgorszych serwisów trójmiejskich ,jak będzie zobaczymy na razie czarno widzę ��.Murzyn z jakiego miasta jesteś?

Witam uprzejmie,
Proszę , nie przesądzaj z góry.
A swoją drogą , to masz pecha , nie ma co , bez dwóch zdań:| .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

szybal

Banned
Witam niestety tak jak się obawiałem nikt z tego pseudo serwisu gdyńskiego się nie pojawił miał być między 17.30 a 20 i pełna zlewka tak zwany t.r.v Gdynia już od lat 90 tych kiedy niby naprawiali sonego był najgorszy w trójmieście widać nic się nie zmieniło czarno to widzę,mam małe dzieci nie będę czekał do nocy.
 

szybal

Banned
Witam był technik zrobił zdjęcia teraz pozostaje tylko czekać.
Przy okazji wizyty opowiedział ciekawą historię podobno były przypadki w lcd sony że do środka dostawały się muszki i składały jajka,które zasuszone były widoczne na matrycy jak drobinki brudu i w jakiś sposób to oczyścili ale było z tym dużo roboty.Nic czekam na decyzje serwisu.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie

Czy dzisiaj jest "prima aprilis" ?
To jesteś "pokrzepiony".
Ciekawie się zapowiada naprawa Twojego telewizora .
Mam nadzieję , że będzie jednak "happy end" .:|


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

szybal

Banned
Accu musisz przyznać że ciekawa historia od teraz do każdego tv obowiązkowy mucho zol. Ciekawe jak na to gwarant czy brali pod uwagę muszki
 

neonbloow

New member
Ja swój TV odesłałem dzisiaj do sklepu w celu wymiany, mogę sobie tylko wyobrazić przy mojej latającej przedniej szybce ile brudu mogłoby się tam osadzić. Ciekawe jaki będzie ten po wymianie
 

neonbloow

New member
miałem 7 dni na zgłoszenie zwtoru jak zauważe usterke mechaniczną a takowa to jest, kazali odesłać mająwymienić na nowy albo oddać pieniązki, wolałbym TV gdyż jesli chodzi o jakość obrazu to jest brzytwa
 
Ostatnia edycja:
Do góry