Cyfrowy Polsat - nowości i spekulacje

lepp

New member
Bez reklam
Najbliższy wyścig w zwykłaym polsacie, czemu miałoby być inaczej z HD.
Głupie teksty przemądrzałego ciecia z polstaowskiego punktu sprzedaży też należy między bajki włożyć. Jeśli polsat w 2 lata nie uruchomi HD będzie miał problemy z utrzymaniem się na rynku.
 

arsenal

Moderator
VIP
maiesky napisał:
Na podstawie czego twierdzicie, że w N będzie F1? Nie mają prawa nawet do SD, a co dopiero mówić o HD.
N nie ma praw bo wiadomo kto je ma i mniej oficjalnie wiadomo kiedy ten ktoś w N będzie dostępny;)
 

lepp

New member
Bez reklam
Możesz jaśniej? nie mam pojecia o czym mówisz, wydawało mi się, że to Polsat kupił te prawa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lech

New member
Bez reklam
czechoj napisał:
Wiadomo już coś o modułach HD polsatu?

Nic nie wiadomo. Natomiast wyczytałem w gazecie telewizyjnej TO&OWO, że F1 będzie transmitowane wyłącznie w CP, natomiast TVN turbo przekazywać ma tylko reportaże z kulis tej imprezy. To tak apropos jednej z w/w wypowiedzi.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Lech w TVN TURBO, jest tylko program "GP na torze" no i jakieś newsy odnośnie F1 w "Raporcie Turbo" a szkoda, bo liczyłem, jak powstawał ten kanał", że będzie o wiele więcej o tej Królowej Sportów Motorowych.
 

maniekk

New member
Poniżej cytat ze strony Cyfrowego Polsatu:

Do oferty Cyfrowego Polsatu będą sukcesywnie wprowadzane kolejne kanały HD o tematyce filmowej, sportowej, edukacyjnej i rozrywkowej. Do końca marca 2008 r. wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu posiadający dekoder Samsung HD będą mogli oglądać bezpłatnie kanały HD dostępne w ofercie platformy.

Zajeb..sta promocja. Żałuję, że nie skorzystałem .....:) :) :)
 

4pac

New member
No co ? Jeden to też wszystkie :)
A tak na poważnie to Polsat Sport HD juz ma regularne transmisje czy dalej dema lecą?
 

zbyniu4

New member
polsat się stara

Witam.
Dzisiaj zauważyłem że w PC dostępny jest HBO w HD jako test programu. Oczywiście nie odbywa się bez problemów. Obraz OK ale bez dźwięku. Zobaczymy co będzie później, może kolejne programy w HD? Mam nadzieję.:eek:k:
 

iovv

New member
Jaka platforma?

Witam!
W pięknym dniu dzisiejszym, po jakiś 2 latach działania mój Echostar DSB616 odmówił współpracy. I teraz pytanie - rozwiązywać umowę z CP (jest już na nieokreślony) i brać coś z promocji czy może zmienić platformę? - zależy mi na ME 2008 i zamierzam zakupić LCD HD. Z tego co tu poczytałem wychodzi mi że tylko CP będzie transmitował mecze - czy może się mylę? Dziękuję z góry za odpowiedzi.

A tak aprops wątku czy na CP pojawi się kiedyś Comedy Central? jakieś info?
 

tolkien

New member
zbyniu4 napisał:
Obraz OK ale bez dźwięku. :eek:k:
Tez tak myslałem ale byłem w błędzie. Pogrzebałem troche w menu tunera ( Samsung DSB-H370G ) w ustawieniach dźwięku i cos tam wyłączyłem ...nie pamietam dokładnie ale dotyczyło zdaje sie dźwięku w DD 5.1 i pojawiła sie fonia . Teraz odbieram bezproblemowo .
 

tolkien

New member
Ostatnia edycja:

zbyniu4

New member
dokładnie tak

Do tolkien.
Dokładnie tak jak mówisz a właściwie piszesz. Miałem włączone DD 5.1.
Po wyłaczeniu wszystko gra jak należy.Dzięki bardzo:eek:k:
A jeżeli chodzi o nowy kanał HD tj HBO to niestety nawet jak na test programu to nie powinni puszczać programów na 3/4. To chyba jest nieporozumienie. Testują tam HD czy może SD w analogu?????:hmm:
Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam odbiorców naj....... CP!
 

qba13

New member
Lech napisał:
N-ka z kolei nie puszcza F1 ani bieżących odcinków programu Clarksona, więc też mi zwisa...
Top gear będzie wyłcznie transmitowany przez CP - za pośrednictwem BBC, natomiast z F1 w Nce może być tak jak z transmisją HBO HD w marcu 2008 roku - czyli nici![/quote]

HBO HD juz jest w N-ce a mamy marzec 2008
 

Mane

New member
Mógłby ktos napisac jak wyglada ramówka polsatu sport hd? czy sa tam transmisje formuly 1 w jakosci hd? i jak ogólnie z tym hd :p?
 

bluray

Banned
Ramówki brak.
http://www.polsatsport.tv/program.php?program_id=1
Ale to jest P Sport SD. Ale z tego programu niektóre pozycje są w HD.
Ostatnio był turniej w siatę z udziałem Dynama cośtam z zawodnikami z
USA. Jakość niesamowita.
Są transmisje z ligi kosza i siatki, box i jakieś walki.
Tu masz monitor bitrate POLSAT SPORT HD:
http://www.satcodx1.com/0130/tsbitrate.cgi?01300029000001050316-v
Jak jest wysoki to coś nadają.
Jak niski to leci demo loop.
To właśnie na tym kanale za darmo będą dostępne transmisje FIFA MU 2008.
I mam nadzieje, że IO PEKIN 2008.
 
Do góry