Cyfrowy Polsat + Hk 355

viper888

New member
Potrzebuje fachowej porady jak podpiąć TV a mianowicie cyrfowy polsat HD pod HK 355 .. mam już kabel optyczny wpięty w HK w poz OPT 2 ponieważ pod 1 jest podpięty X-box 360 i teraz pytanie ... czy drugą końcówke wpinam w dekoder ?? bo jest tam wpięcie optyczne czy w TV .. próbowałem wpiąć i tak i tak i nie mogę skalibrować wejść w menu HK ... może ktoś miał doświadczenie z takimi klimatami .. bardzo prosze o pomoc ..

Pozdrawiam Kris
HK 355/39 + ES 80 + ES 25 + ES 20 + ES 250 :)
 

edi28

New member
witam
podlacz 355 i dekoderem polsatu przez hdmi i wtedy idzie dzwiek i obraz po hdmi oczywiscie musis wszystko poustawisc w 355 (bedzie skalowal kazdy kanal do 1080p). mozesz tez podlaczyc optyczny i bedzie wtedy szedl sam dzwiek i nie bedzie skalowania obrazu.
 

viper888

New member
No tak właśnie podłączyłem ... najpierw przez HDMI ale nie udało mi się .. choć filmy oglądam własnie w ten sposób ale nie mogłem skonfigurować dźwieku na wyjściu TV w ampli .. podłączyłem teraz przez optyczny i próbowałem skonfigurować w ten sam sposób pod wejściem TV w ampli i nie mogę nic zdziałać .. proszę o pomoc ..
 

edi28

New member
Sprawdz do ktorego wejscia HDMI podlaczyles dekoder polsatu a poznien ustaw na tym wejsciu aby dzwiek wchodzil po HDMI albo optical (jak podlaczasz optical)
 
Do góry