cyfrówki Onkyo :)

Kamil1610

New member
interesuje mnie jak to gra i jaką (realną mocą) dyspoują zwłaszcza model 9755, gdyż nie mam możliwości odsłuchu tego klocka :(
 
Ostatnia edycja:

Kamil1610

New member
Narazie do żadnych. Interesuje mnie to jak to gra z tego co widze ma nawet loudness a to żadkie w wzmacniaczach stereo. gdybym mógł go odsłuchac to bym nie pisał na forum proste. Z onkyo słuchałem tylko ampli 608 :D.
 

Jok3r

New member
Bez reklam
Onkyo we wzmacniaczach stereo jest bardzo przeciętne w porównaniu z innymi firmami, aczkolwiek to co kto lubi, natomiast raczej mało osób wybiera tą markę. Ampli mają spoko, aczkolwiek nowe mnie w ogóle jakoś nie przekonują, wolałem już stare brzmieniowo.
 

Kamil1610

New member
Chce zastąpić swojego denona dra 700. Brakuje mi w nim przedewszystkim mocy narazie gra on z waflami 9.5 a trzeba go rozkręcać na -25db żeby zaczął grać na włączonym loudness i bass +10. Gdy go kupowałem kierowałem się firmą i wyglądem oraz 3 letnią gwarancją. Na pocżątku było okej bo przesiadłem się na niego z więzy sony mhc-gt-444. W przyszłości za parę miesięcy będe zmieniał kolumny a teraz chcę zmienić to ampli stereo na wzmacniacz bącz coś dzielonego albo ampli 2.1/5.1/7.1.
Z onkyo ciekawy jest model 905/906 ten pierwszy gra ponoć mocniej i nie gubi się przy większych poziomach głośności co denon pma 1500.Onkyo jest według mnie okej aluminiowy panel przedni usb duża moc. To się rozgadałem o ampli. No tak :). Na to mogę przeznaczyć tak z 5000/6000zł maXXX. Czekam na ciekwae propozycje :D
 

Kamil1610

New member
a oprócz tego harmana co byś jeszcze polecił Wiem że ma 150watt/8ohm no ale tylko 2 lata gwarancji i ten plastik z przodu. Czy słuchałeś denona pma 2010 jak on się ma do tego harmana dużo słabszy mocowo? Tego denona miałbym za 6500pln nowego z 3 letnią gwarancją no ale pytanie czy tyle jest on wart w stosunku do jego możliwości i czy warto dołożyć
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
TO co wymieniłeś, jeśłi juz ampli to 905, 906, 5007, 5008, 5009, można w nich mostkować końcówki jak w car i nie ma wtedy problemów z trudnymi kolumnami.
 

Kamil1610

New member
A szkoda bo to modele przed kryzysowe. Black ty napewno słuchałeś denona 2010 i harmana 990 i jak mocowo a jak brzmieniowo one wypadają. Byc może wstrzymam się z zakupem ze 2- 3 miesiące i wtedy budżet mi się fajnie zwiększy
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Możliwości czyli potężna moc, wejścia cyfrowe, złącze HRSlink, korekcja akustyki pomieszczenia to wszystko przemawia za HK990, co do brzmienia to każdy wybiera pod siebie i w tym przypadku przemawia do mnie Harman.
 
Do góry