Cyfrowa VECTRA a plazma

bor@s

New member
vip_1 napisał:
Witam, czy macie orginalny kabel RGB z karonu czy ktoś dokupił coś firmowego, dziś dostałem dekoder i żadna rewelacja w odbieranym sygnale, polsaty nawet słabiej niż było, cały plus to ponad 100 programów i cały pakiet HBO za free w promocjii do końca lutego.
kabel z kartonu u mnie był podatny na zakłócenia elektromagnetyczne (chyba z transformatora telewizora) i obraz mrugał raz słabiej, raz mocniej w zależności od umiejscowienia. Kupiłem od sprzedawcy telewizora jakiś lepszy kabel RGB, który nie był okrągły, ale miał płaską tasiemkę złożoną z małych kabelków po jednym na każdy rodzaj sygnału. Potem potrzebowałem drugiego, więc w tesco kupiłem coś bardzo podobnego (taśma z odseparowanymi od siebie kanałami) za nieduże pieniądze (z 15 - 20 zł) i też się sprawdza. Na pewno odpada okrągły kabel HAMA, obraz mrugał jak w tym najtańszym. Zatem: tylko tasiemka, niekoniecznie firmowa.

attachment.php
 

Attachments

  • IMG_5386.JPG
    IMG_5386.JPG
    56,4 KB · Wyś: 189
Ostatnia edycja:

szyszunia

New member
bbc

Mam pytanie do wszystkich abonentów vectry: czy w ofercie cyfrowej można wyłączać polski dźwięk na kanałach bbc? To opcja której szukam u różnych operatorów i nikt (oprócz tpsy, z której już uciekłam) nie może mi tego zapewnić. Dzieki za odpowiedź.
 
Do góry