Cyfra+ Philips PVR HD

rafg87

New member
Jako iż wkrótce będe posiadaczem wywyższego dekodera mam pytanie.
Dowiedziałem się, że potrzeba do niego 2 kable antenowe. Posiadam starą czaszę na której oglądałem do tej pory CP i na razie z niej korzystam poprzez dekoder Thomsona który jest oferowany przez Cyfre teraz.
Panowie z Cyfry zaopatrzyli mnie w nową czaszę C+ z konwerterem na 2 wyjścia. Moim pytaniem jest czy ten oto dekoder wraz z tym konwerterem używają te same 'zwykłe' kable antenowe czy też jakieś inne specjalnie stworzone pod HD?
 

ridick8

New member
starczy ten sam kabel koncentryczny tylko x2 długosc . ato po to jezeli nagrywasz to mozesz przełaczac kanaly tj np nagrywasz canal+ a ogladasz np hbo a na pojedynczym konwerterze musisz ogladac to co nagrywasz.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Masz rację ale nie do końca. Mając podłączony tylko jeden kabel to podczas nagrywania możemy jednocześnie oglądać inne kanały, ale tylko te z tego samego pasma. Pozdrawiam.
 

bot

New member
Brak dźwięku na C+ HD, czy można coś zaradzić? Podłączenie anteny na jednym kablu,philips pvr hd i tv podłączony kablem do hd i cisza?Wybór na tv -hd.Obraz mam ok, tylko dźwięk no i obraz mogę mieć po staremu przez eurozłącze.
 

mlun

New member
SierzantHarris napisał:
Masz rację ale nie do końca. Mając podłączony tylko jeden kabel to podczas nagrywania możemy jednocześnie oglądać inne kanały, ale tylko te z tego samego pasma. Pozdrawiam.

Możesz to rozwinąć bo nie bardzo właśnie łapie o co z tym chodzi.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Poprostu jak podczas nagrywania przełączysz na inny kanał z tego samego pasma to będzie on normalnie odbierał, a jeśli z innego to pojawi się stosowny komunikat na czarnym tle.
 

stoyu

New member
Witam, tuner ten ma wejście USB, więc moje pytanie brzmi do czego go używać? Czy jest możliwość kopiowania na dysk twardy tunera jakichkolwiek plików? Albo zapisanie na dysku flash USB plików, które nagrałem cyfrą? Jeśli tak, to jakie rozszerzenia mają te pliki?
 
Do góry