Cyfra+ nowa promocja - TV za 1 zł

dzentelmen

New member
Witam,

Nie znalazłem info na forum dotyczącego tej promocji, tak więc myślę iż jest to NEWS...

Mianowicie od kilku dni - dokładnie od 12.11 w Cyfrze można "zakupić" TV LG 23" FULL HD za 1 zł podpisując umowę na 24 m z pakietami Prestiżowy+, Prestiżowy HD+ oraz Komfortowy+ z kanałami dodatkowo płatnymi CANAL+ i HBO.

TV jest mały ale jest [jeszcze nie "obczaiłem" jaki to model] - do tego w promocji mamy gratis usługę multiroom - tak więc iście ciekawie to wygląda.

Ja osobiście poluję na N - w grudniu zamierzam ją zakupić i myślę iż jak to napisał Puls Biznesu - "Cyfrowa walka na telewizory" przyniesie w skutkach odpowiedź pozostałych dwóch platform... :)


Pozdrawiam,
Marcin
 

dzentelmen

New member
Hmm, przecież napisałem że może być to NEWS bo Tu nic na temat nie ma....

Ten TV od C+ to LG M237WD-PZ - taki raczej monitor z tunerem, o wartości około 800-900 pln.

BTW, odpowiedzią N jest, a raczej zaraz będzie - czegosieboja.pl, na youtube jest promocyjny filmik "Czego się boją stare platformy" - ciekawe co to będzie.

pozdr.
Marcin
 
Ostatnia edycja:

leoo

New member
ilość wystarczająca dla wszystkich chętnych ;)

Ludzie jak to w Polsce się rzucą na darmowy tv który przecież nie jest zły, 23" z Full HD, czemu nie. Tv ok, tylko poźniej będzie problem, żeby się od nich uwolnić. Ja mam to już za sobą, wolę C.Polsat ;)
 

rafal-snak

New member
Panowie, nie wiem czy wiecie ale te promocje są lekko trefne, bo np. biorąc umowę na 13 miesięcy gdzie dają canal+ na 3 miesiące jak pamietam i HBO na 4 ...chyba a do tego full opcje HD, to po tych 3 czy 4 miesiącach oczywiscie po uprzednim zdeklarowaniu ze rezygnujemy z Canal+ w wersji SD to myknie nam także opcja HD, tak więc wtedy np w pakiecie komfortowym chcąc ogladac canal+ musimy co miesiąc dopłacac 29,99 ;)

pozdrawiam
 

pasti15

New member
Mam pytanie czy jak chcę dostać telewizor to muszę wziąść pakiet komfortowy + i do tego canal + i HBO czy mogę tylko canal + ??
 
Do góry