Cyfra+HD

olekp

New member
Podwójne EPG w Humaxie 2000

Panowie od godzinki na www.satkurier.pl wisi news o nowych rozwiązaniach EPG w Humaxie HDCI-2000. Dzwoniłem do nich, podobno Humax zrobił coś co się nazywa EPG DUAL ENGINE, czyli podwójny system EPG rozpoznający sposób nadawania. Jest to więc pierwszy odbiornik z pełnym EPG Cyfry na 4 dni w którym nie tracimy EPG dla Polsatu. Soft ma być public za 2 tygodnie po testach.:blagam:

To się chyba sprężyli na wielkie otwarcie Cyfry HD :D
 

stereoman

New member
To jutro, tak? Długo oczekiwana konferencja a propos HD na C+.
Cisza przed burzą?
Już nic nie będzie takie same, jak było:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Nie jestem złośliwy, ale Cyfra swoją ofertą HD mogłaby troszkę utrzeć nosa nmanom:-D. Tak dla higieny psychicznej:p
Bardzo mnie to ciekawi, bo od niedawna mam wreszcie Fergusona 8800 HD i chciałbym go używać w HDczności:krol:
pzdr
 

lidl

New member
Panowie Jutro konferencja.

Jutro mają w cyfrze ogłosić ceny pakietów i ogłosić uruchomienie transmisji kilku kanałów HDTV od 1 lipca. To co byłol dotąd to był rzeczywiście falstart i pełen aBBsurd a nie HD. Zresztą moim falstartem był też zakup Ferdka 8800. Wieszał się przez tydzień niezależnie od ustawień i po awanturze udało mi się go oddać. Falstartem był też Canal+ SPOTY HD i to delikatnie mówiąc. Zaczekajmy więc do jutra i będziemy mieli obraz co rzeczywiście Cyfra chce zrobić i jak nas traktuje. Jak dadzą porządną ofertę i w umiarkowanej cenie to może być całkiem nieźle. Ja przynajmniej nauczony wpadką z Ferdkiem do połowy lipca spokojnie obserwuję. Sprawdzę co dają, na jakim sprzęcie to najlepiej chodzi i dopiero wtedy wybiorę.
Po prostu spokój wodza i zimna kalkulacja.
 

jarmalik

Member
Bez reklam
Powinni na tydzień otworzyć okno i w dodatku odblokować dostęp na Astonie bo inaczej nie przekonam się czy to co oferują zasługuje na zakup. To co oferowali na początku było jedną wielką katastrofą (mam na myśli jakość obrazu).
 

DanielS

New member
Na blogu N - iti napisali , że podobno od National Geographic mają być kanały w HD a nie kanał co oznacza większą ofertę niż wcześniej zakładana. Nie wiem jednak czy to nie jest specjalnie podbijanie bębenka przez konkurencję. Jak się okaże że wejdzie 1 kanał to sie zaraz narzekania zaczną :) Ciekawie może być już od jutra na naszym podwórku HD :) .....
 

arsenal

Moderator
VIP
Co jak co ale termin tej konferencji Cyfra+ wybrała idealny. Od N czeka na biurku list z nowym regulaminem. Moja decyzja na tak lub nie zależy dziś od prezesa Cyfry+ ;)
 

DanielS

New member
Dokładnie to co zapowiadali i to o czym plotkowano. Samo rozliczenie 6+6 mozna uznać nawet za bardziej wygodne od 10 za wszystko. Ja jakoś zaskoczony nie jestem ( sezon ogórkowy ). Teraz trzeba będzie śledzić program Canal+Sport HD i Canal+Film HD. Ile tam tego HD bedzie :) Wtedy bedziemy mieli prawdziwą i miarodajną informację o HD w Cyfrze. Same nazwy kanałów to jeszcze nic. :)
 

DanielS

New member
Jak C+FilmHD będzie w takiej formie jak teraz i C+SportHD również ( liga nagielska + OE w HD ) to wielkiej rewelki nie ma jak na tą chwilę. NGHD może być ciekawą pozycją. Teraz nurtują mnie takie pytania :
1. Czy Liga Hiszpańska w nowym sezonie planuje transmisje w HD
2. Czy Serie A planuje w nowym sezonie transmisje w HD
3. Czy NBA i WNBA będzie w HD
4. Czy możliwe by oprócz NGHD weszedł np. NGC Wild lub Planete HD
5. Czy oferta filmów w C+Film HD pozostanie na tak miernym poziomie jak teraz :)
6. Skąd wezmą transponder na te kanały :)

Czyli jeszcze wszystko przed nami :) hehe
 

karoo

New member
Ktoś może wie w jakich pakietach będą te opcje HD?
Czy jest możliwe aby dokupić je do pakiety Powitalnego?

Chciałbym tanio oglądać te programy Hd, czy są jeszcze inne wyjścia?

Pozdrawiam!!!
 

Lech

New member
Bez reklam
karoo napisał:
Ktoś może wie w jakich pakietach będą te opcje HD?
Czy jest możliwe aby dokupić je do pakiety Powitalnego?

Chciałbym tanio oglądać te programy Hd, czy są jeszcze inne wyjścia?

Pozdrawiam!!!

Jeśli jesteś z tego Proboszczowa, który mam na myśli to może pan Kono..a ci zasponsoruje:D . A tak serio to tutaj masz informacje z pierwszej ręki http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_326.html pozdrawiam:)
 

stereoman

New member
Osobiście nie za bardzo trawię Robbiego Williamsa/ poza jedną piosenką:D/, ale C+ daje jego koncert w HD:blagam:

Ja na razie HD katuję /od godziny/ na Astra Promo HD, ale kto ma C+ HD to R.W. jest jego:p

pzdr
 

dydymus

New member
hej

Opcje HD moga wykupic tylko abonenci posiadajacy pakiet prestizowy....od wrzesnia ma do paczki byc wprowadzony national geographic Wild HD wraz z takimi usługami jak pvr i vod usługi te maja byc poparte wprowadzeniem nowego odbiornika HD cyfra jednak nie podała najwazniejszej info czy wreszcie przejdzie z 720p na 1080i,ale znajac zycie skoro w rodzimej dla canal + francji jest 720p to i w polsce standart sie nie zmieni...
 

DanielS

New member
dydymus napisał:
Opcje HD moga wykupic tylko abonenci posiadajacy pakiet prestizowy....od wrzesnia ma do paczki byc wprowadzony national geographic Wild HD wraz z takimi usługami jak pvr i vod usługi te maja byc poparte wprowadzeniem nowego odbiornika HD cyfra jednak nie podała najwazniejszej info czy wreszcie przejdzie z 720p na 1080i,ale znajac zycie skoro w rodzimej dla canal + francji jest 720p to i w polsce standart sie nie zmieni...

I tu się chyba mylisz bo żadne C+ nie nadaje w 720p tylko polski. We Francji też nadają w 1080i.
 

karoo

New member
Czyli jeśli mam pakiet podstawowy i nie mam obcji CANAL+ to nie będą mógł oglądać telewizji HD?

A jeśli ktoś ma kartę pre- paid (pakiet uniwersalny) to może oglądać te kanały?

Pozdrawiam!!!
 

DanielS

New member
karoo napisał:
Czyli jeśli mam pakiet podstawowy i nie mam obcji CANAL+ to nie będą mógł oglądać telewizji HD?

A jeśli ktoś ma kartę pre- paid (pakiet uniwersalny) to może oglądać te kanały?

Pozdrawiam!!!

Do pakietu podstawowego możesz dokupić za 6PLN National Geographic HD. Jeśli chcesz Canal+ HD x 2 to musisz mieć wykupiony ich multiplex + 6 PLN za te dwa kanały w HD dodatkowo.
 
Do góry