Cyfra + czy N

Ramzes765

New member
Bez reklam
@mat74 jak mieszkasz w UK to ja na Twoim miejscu wzialbym SkyUK. Nikt tak nie pokazuje wydarzen sportowych jak angole.

Co do Cyfry to poczekaj na promocje swiateczna, wtedy na bank bedzie jeszcze lepsza oferta jak teraz.
 

kivlov

New member
Zatem będę wyczekiwał na ofertę i pozostaje m teraz szukać nowego dostawcy internetu :( Bo jak chcę zrezygnować z kablówki to stracę od nich TV i internet. Niestety w moim mieście w sumie nic nie ma więc chyba będę musiał popatrzeć na ofertę Orange Freedom Pro - szkoda, że 3Gb limit miesięczny :(
Jak pojawią się jakieś promocję w cyfrze+ to dajcie znać. A jaki polecacie dekoder?
 

Ramzes765

New member
Bez reklam
Dekoder to zależy jakie masz potrzeby i ile kasy możesz wydać.
Od najtanszego rozwiazania czyli najem od C+, badz kupno na wlasnosc ich sprzetu (odradzam) poprzez wiele roznego rodzajow fergusonow i innych az po tunery profesjonalne np. Dreambox.
Jak nie znasz sie na tym za bardzo i chcesz tylko ogladac, to wez sobie od Cyfry dekoder HD z HDD i bedziesz zadowolony.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
Ramzes765 napisał:
@mat74 jak mieszkasz w UK to ja na Twoim miejscu wzialbym SkyUK. Nikt tak nie pokazuje wydarzen sportowych jak angole.

Co do Cyfry to poczekaj na promocje swiateczna, wtedy na bank bedzie jeszcze lepsza oferta jak teraz.

sport mnie kompletnie nie interesuje , a na sky nie ma np.tvn24 :D zreszta z "miejscowa" telewizja mialem kiedy prawie traumatyczne przezycie wiec dam sobie spokoj....

palic to mi sie nie pali- wiec poczekac moge ;) - jednak po dokladniejszym przejzeniu oferty i informacjach ,ktore w tym watku podal mi SIM-SAT stwierdzam ,ze jak na razie to po dwoch latach (ostatnio kiedy analizowalem oferty) pomimo roznych promocji "po drodze" to nic wlasciwie sie nie zmienilo.... wychodzi mi :
- 139 zl zamiast 99 zl - w zamian dostaje canal+ ,jednak trace nfilm - trudno ocenic bilans "zyskow i strat" :D
- oplata za VOD niepowazna ! u jednych mam za darmo kilka seriali (nie sa wcale takie denne wiec przyznaje- ogladam;)) u drugich 5zl za odcinek... no coz nie bede wydawal kasy na taki "luksus"...:D

gdyby jeszcze ktos "obeznany" bylby w stanie powiedziec mi -jaki bylby koszt wykupienia samego canal+ (razem z osprzetem oczywiscie) ?
tak cos mi sie widzi ,ze pakiet full w n-ce za stowke i canal+ z cyfry to rozwiazanie najbardziej korzystne - w dodatku nie trace nfilmu ;)
 

SIM-SAT

Banned
mat74:

1. Cena w N=99PLN jest stała, przez 24 miesiące. 135,70 PLN ( z VOD, wcześniej się pomyliłem w obiczeniach) to max, średnio wychodzi 76,91 (bez VOD) i 85,22 (z VOD). Do tego dolicz aktywację: N= 99PLN, C+ =1 PLN, więc widać wyraźnie, gdzie jest taniej....

2. Umowa na 13, a nie 24 miesiące ( co jest ważne, bo za rok będzie nowa promocja)

3. Nikt nie każe Ci kupować seriali, po 5 PLN, możesz je po prostu nagrać i obejrzeć kiedy chcesz...

4. Wybór należy do Ciebie, ale nie manipuluj danymi na swoją korzyść ( ceny pakietów)


PS. Taniej wychodzi podpisać pakiet powitalny z Canal+ ( niestety brak HD).
 
Ostatnia edycja:

mat74

Well-known member
Bez reklam
tak jak pisalem- o 20 zl niechodzi..;) - raczej o to by miec "i to i tamto" za rozsadna kwote oczywiscie
jakby nie patrzyl i nie liczyl rozwiazanie z n-ka i dodatkowo wykupionem canal+ hd wychodzi (przynajmniej dla mnie) najkorzystniej. umowa na 24 miesiace mnie nie przeraza- w tej chwili mam n-ke ponad dwa lata ,wiec skoro gwarantuja mi pakiet za 99 zl w ktorym bede mial wszystko bez zadnych doplat za byle pierdole to jest ok! nie sadze rowniez ,zeby w ciagu tych dwoch lat weszla na rynek jakas kolejna platforma ktora "znokautuje" konkurencje , w cyfrze + jak widze teraz po przesledzeniu oferty za duzo sie przez ostatnie dwa lata nie zmienilo , wiec przez kolejne dwa tez pewnie rewolucji nie zrobia...- zreszta brakowalo mi tylko canal+ a to bede mial i to mieszczac sie w calkiem rozsadnej kwocie. wiec..- z urlopu w Polsce wroce z dwoma nowymi tunerami :D
 

SIM-SAT

Banned
Czytają to też inni, więc ważne są fakty- ceny ;)

Nie wiem kiedy masz urlop, ale radzę kilka dni wcześniej zamówić przez tel/net, bo PVRów jak na lekarstwo, nRecorderów też podobno powoli brakuje...
 

elrubio

New member
Mcherub napisał:
Powiedzcie mi jak jest z jakością czy jest porównywalnie czy jednak cyfra może ma lepszą jakość od n (tak słyszałem) czy na jakość może mieć wpływ np. jakość dekodera i np wielkość anteny?

Nie wiem kto ci takich bredni naopowiadał za C+ ma lepszą jakość :)
Jak już to chyba na odwrót.
Wszystko zależy tylko od danego kanału.
 
Do góry