ctr

patty

New member
Witam.
Mam problem z moim poczciwym TV ctr. Jest to model Samsung (model??). Od jakiegoś czasu mam problem z ''przebarwieniem''. Mam Cyfrowy Polsat poprzedni dekoder to ECHOSTAR DSB-717. W tej chwili mam HD 5000. ''przebarwienie'' (nie wiem jak to nazwac cienie bardzo często czerwone czasem zielonkawe) pojawiają się na logo stacji i na postaciach. Co dziwne nie zawsze to jest, ale bardzo często i zaczynają juz mnie bolec oczy jak tyo się ogląda. Jak zobaczycie na foto to zrozumiecie. Myślałem że to wina TV więc w tej chwili jestem na etapie szukania nowego (najprawdopodobniej padnie na Panasonic TX P42G30), ale na for znalazłem że ktos tez ma ten sam problem na nowym TV.


sorka nie potrafię wstawic fotki ale udało mi sie ją wrzucic na : Panasonic TX-P42G30 Telewizor multimedialny - test otwarty
str 25
 

patty

New member
wklejam foto
 

Attachments

  • obrazqr.jpg
    obrazqr.jpg
    75,2 KB · Wyś: 66

digitalus

Banned
Witam
Nie jest to przypadkiem wina kabla euro?, np slabe ekranowanie.
W niektorych tunerach w menu tunera jest mozliwosc zmiany wyjscia video z CVBS na RGB. Najlepsza jakosc obrazu w trybie RGB.
Czy podobne objawy sa gdy ogladasz progrmy z anteny zewnetrznej lub innego zrodla sygnalu np dvd.
 
Ostatnia edycja:
Do góry