CS630 a Input lag

bulbir22

New member
Posiadam model Panasonic CS630. Czy nada się on do konsoli? W internecie znalazłem różne informacje o jego input lagu. Od 30ms przez 50 do 70ciu paru, nie wiem która informacja jest prawdziwa.

Czy test z podłączeniem lapka i machanie oknem w lewo i prawo jest wiarygodny? Ludzie robią tak na YT, ale przecież karta graficzna też ma tu chyba znaczenie, tym bardziej jeśli jest tylko zintegrowana?
 

bulbir22

New member
Teraz wyszukałem holenderskie i niemieckie recenzje tego TV, bo polskich dużo nie ma. Jeden recenzent w wadach wymienił duży input lag, a drugi podał wartość 104ms w trybie filmu, 79 w trybie gry. Nie wiem skąd oni taki rozstrzał biorą.

Dziękuję za twoją odpowiedź. Rozumiem że twoim zdaniem mogę inwestować w konsolę bez wymiany TV?
 

arss

New member
Różne podają wyniki po teście, na innym polskim forum jest 45 w trybie gra. Na kilku zagranicznych między 50-70 również.
 

bulbir22

New member
Powinienem się martwić? Najgorsza opcja czyli 70 to wartość zauważalna? TV mam niedługo, nie chciałbym wymieniać. Nie chodzi mi o hardcorowe granie w FPSy na multi, tylko normalne kampanie dla pojedyńczego gracza.
Dziękuję za odpowiedzi.

Tutaj mówi się o input lagu na poziomie 79 i 104ms z i bez trybu gry. Muszę usunąć www z linku bo nie mam 5 postów.

nl.hardware.info/reviews/5999/5/panasonic-cs630-tv-review-eerste-uit-de-klas-van-2015-beeldverwerking-input-lag-geluidskwaliteit
 
Ostatnia edycja:
Do góry