Crysis 2

cureman

Active member
Bez reklam
...następny od zimnego piwa. Rozumiem, że masz zakodowane głęboko w głowie, że przed piecem pije się ciepłe piwo... Tam zimnego nie można otworzyć, na to ma patent tylko konsola. I to jest argument zawsze poruszany jak ktoś chce zacząć grać na PS3.
Jest różnica WIELKA. To, że bardziej będziecie zaklinali deszcz, że tej różnicy nie ma, nie zmieni wcale rzeczywistości....
Ja rozumiem, że na czymś trzeba zagrać jednak jak ktoś ma wybór, uważam, że nie powinien się katować PS3 w tym wypadku (tak, wiem - 50 calowego rzutnika z zimnym piwem nic nie przebije)....

:) Mam PS3 i klocka czekam na recke .
 

pa3

New member
Bez reklam
...następny od zimnego piwa. Rozumiem, że masz zakodowane głęboko w głowie, że przed piecem pije się ciepłe piwo... Tam zimnego nie można otworzyć, na to ma patent tylko konsola. I to jest argument zawsze poruszany jak ktoś chce zacząć grać na PS3.
Jest różnica WIELKA. To, że bardziej będziecie zaklinali deszcz, że tej różnicy nie ma, nie zmieni wcale rzeczywistości....
Ja rozumiem, że na czymś trzeba zagrać jednak jak ktoś ma wybór, uważam, że nie powinien się katować PS3 w tym wypadku (tak, wiem - 50 calowego rzutnika z zimnym piwem nic nie przebije)....

nic nie kojarzysz, zimne piwo to taka a'la aluzja, chodzi o to że można sobie wygodnie spocząć z padem w ręku, poza tym 50 calowa plazma jak już, a nie rzutnik - posiadacze projektorów HD nie bawią się w takie małe przekątne ;)

P.S. Crysis 2 na ps3 waży mniej (5,5 GB) niż u konkurencji.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale w końcu jak on wygląda? Bo czytałem w internecie, że single jest na "fenomenalnym" poziomie graficznym, padają nawet opinie, że jest lepszy od Killzone 3. Mam PS3 i 360, więc nie wiem na co brać, wygodniej byłoby mi na PS3 bo mam pod telewizorem, a na 360 musiałbym iść na monitor, więc jestem ciekawy czy sytuacja jest taka jak z Mafią czy RDR, czy jednak grafika jest taka sama jak na 360.
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Grafika jest bardzo podobna lecz na x360 trzyma stałe 30fps a na ps3 są dropy animacji. Ja biore na klocka tez ze względu na pada.
 

Peek

New member
Bez reklam
A jak z rozdzielczością? Tak samo czy na PS3 są jakieś mazy? Co do spadków animacji to może zależy to od momentu czy rzeczywiście na Xboxie jest zawsze 30 a na trójce przycina?
 

Peek

New member
Bez reklam
W takim razie chyba wezmę na PS3 - konsolowa gra zawsze wygląda nieco lepiej na TV. Mimo wszystko wstrzymam się z zakupem do pierwszych porównań, a że premiera światowa jest we wtorek, to już na premierę polską (piątek) będę wiedział na co brać.

Dzięki mataman, pozdr.
 

pav3l

New member
Bez reklam
na czym by nie było, gierka będzie dobra. Mam nadzieję, bo niektórym jedynka nie pasowała (mi jak najbardziej tak). Szkoda, że nie będę mógł dołączyć do grona graczy od pierwszego dnia premiery - bo mam wyjazd na tydzień...... :( niemniej jednak po powrocie spodziewam się tutaj zwiększonej wymiany zdań, bo coś nudą wieje ostatnio.... (może to z braku gier)....
 

Carbon_

New member
Bez reklam
crysis2_helicopteranem.gif
 

Dante32

New member
Najbardziej zabawny jest wlasnie jednak fakt ze na PC ta gierka na stracie nie bedzie obslugiwac DX11. Zawsze jakis uklon dla konsolowcow ;D
 

pa3

New member
Bez reklam
Tak apropo, ktoś orientuje się jakie są "realne" wymagania aby C2 i tym podobne poszedł no prawie na maxa z ustawieniami? Kompletnie nie siedzę w temacie i nie wiem o jakim sprzęcie i kosztach mowa - akurat zaczynam budować HTPC (są dostępne większe obudowy) i ciekaw jestem ile trzeba dopłacić.

Oczywiście ps3 to nadal będzie podstawa bo wygoda i dostępne killery, bez dwóch zdań :grin:
 
Do góry