Crysis 2

vasyndrom

New member
YouTube - Crysis 2 - Multiplayer Demo Briefing

Odświeżam wątek, gdyż ruszyło demo multi na X360, sam nie grałem, ale zapowiada się prawidzwy killer, jak dla mnie must have!!! DŹWIĘK PO PROSTU GENIUSZ!!!!!
sorka peek ale z relacji znajomych dzwiek w tym demie nie nalezy do najlepszych (nie wiem nie gralem) i daleko mu do tego z bfbc2 chocby a sam gameplay praktycznie cod/halo z kilkoma opcjami nanosuita
 

Peek

New member
Bez reklam
Spoko spoko, przecież ja tez gry nie robie;-), tak jak mówie nie grałem - wnioskuję po filmikach, na których dźwięk jest bardzo bardzo fajny.
 

mataman

New member
Bez reklam
nic specjalnego generalnie. Wywala z XBL, konsole się wieszają a sama gra prezentuje się mocno srednio. Wiadomo że to multi ale naprawdę nie robi jakiegos specjalnego wrażenia. Bulletstorm miażdży Crisisa 2
 

Peek

New member
Bez reklam
A w bulleta grałem, gra się nawet fajnie i graficznie bardzo dobrze, niestety tak jak pisałem w Crysisa nie grąłem więc porównania nie mam ;-)
 

cureman

Active member
Bez reklam
A w bulleta grałem, gra się nawet fajnie i graficznie bardzo dobrze, niestety tak jak pisałem w Crysisa nie grąłem więc porównania nie mam ;-)

Chlopaki niestety ale Bullet ma grafike tak na 6,5/10 grywalnosc rewelka, wciaga i tylko grafika jakas taka srednia.Co do Crysisa 2 to powiem ze (poczytajcie w necie, to nie tylko moje zdanie )graficznie oceniajac ta mape w multi to spokojnie 10/10 i jesli cala gra bedzie miala taki poziom graficzny to Killzone 3 graficznie jest juz nr 2 .
 

Peek

New member
Bez reklam
To juz przyznam nie wiem komu wierzyć panowie;-), moim zdaniem bullet to czołówka w grafice, a skoro mówisz, że są głosy, że mapa z Crysisa 2 to graficzne 10/10 w takim razie nie wiem czego mam tam się spodziewac :). Ważne jest to, że wreszcie podłapiemy kilka tytułów graficznie wymiatających i to sie liczy;-)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Chlopaki niestety ale Bullet ma grafike tak na 6,5/10 grywalnosc rewelka, wciaga i tylko grafika jakas taka srednia.Co do Crysisa 2 to powiem ze (poczytajcie w necie, to nie tylko moje zdanie )graficznie oceniajac ta mape w multi to spokojnie 10/10 i jesli cala gra bedzie miala taki poziom graficzny to Killzone 3 graficznie jest juz nr 2 . :fool: Coś wyczuwam że nie widziałeś w realu obu gier :wink: crysis 2 tak jak mataman napisał nic specjalnego ! KZ3 wygląda obłędnie :eek:k: Widziałem oczywiście tylko rozgrywki sieciowe .
 

cureman

Active member
Bez reklam
Chlopaki niestety ale Bullet ma grafike tak na 6,5/10 grywalnosc rewelka, wciaga i tylko grafika jakas taka srednia.Co do Crysisa 2 to powiem ze (poczytajcie w necie, to nie tylko moje zdanie )graficznie oceniajac ta mape w multi to spokojnie 10/10 i jesli cala gra bedzie miala taki poziom graficzny to Killzone 3 graficznie jest juz nr 2 . :fool: Coś wyczuwam że nie widziałeś w realu obu gier :wink: crysis 2 tak jak mataman napisał nic specjalnego ! KZ3 wygląda obłędnie :eek:k: Widziałem oczywiście tylko rozgrywki sieciowe .

ZAGRAJ I POTEM OCENIAJ !!!!! A TAK TO LEJESZ WODE! :eek:k:
 

mataman

New member
Bez reklam
Czy ty człowieku dobrze sie czujesz? Crisis 2, czy raczej to demo jest słabe graficznie,read my lips - SŁABE
 

premek111

Active member
Bez reklam
Zgadzam się z mattaman`em i ogr`em,Crysis 2 graficznie to średniak (przynajmniej demo na konsole).Na pewno na mocnym kompie będzie wyglądać lepiej,ale oceniamy wersje konsolową.Nie jest to tytuł szczękoopadający.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ty jesteś niereformowalny !!! Albo masz poważne problemy z przyswajaniem krytyki lub problemy wzrokowe i motoryczne :lol: Killzone jest za dynamiczne dla ciebie online ?
 

Peek

New member
Bez reklam
Jestem po pierwszej sesji z grą. Co do grafiki to jest bardz bardzo dobra, konkurencyjna z Killzone 3,a na PS3 ma wyglądać jeszcze lepiej, więc pewnie będa na podobnym poziomie, jednak bardzo poboba mi się całość rozgrywki, jak zaznaczałem wcześniej nie lubię Multiplayera w FPS a tutaj wsiąkłem bez reszty! Całość zrobiona wyśwmienicie! A DŹWIĘK MASAKRUJE!!!

Szykują się 2 naprawdę świetne FPSY - killery.
 

Peek

New member
Bez reklam
No ale na co było gadać, że na PS3 gra będzie wyglądac lepiej?Ja nawet uwierzyłem, bo to w końcu Crytek - mistrzowie grafiki, ale teraz widac, że bedzie jak zawsze... Trudno nie zamierzam tego promować i jeśli to okaże sie prawdą to biore na X360.
 
Do góry