Co zrobić żeby projektor DepthQ HDS-3D-1 wyświetlał moje pliki 3D w jakości 3D?

AgnieszkaPHD

New member
Witam,
Mam problem z otwarzaniem filmow 3D za pomoca projektora 3D. Duzo na ten temat czytałam i mecze się z tym od roku, nie ma nigdzie konkretnych informacji, może Wy coś mi zasugerujecie??

Mam kamerę Sony HDR TD30, którą nagrywałam filmy 3D w formacie AVCHD 3D MTS
Mam odtwarzacz Blu-ray Sony BDP-S5200
Mam dostęp do projektora 3D DepthQ HDS-3D-1 (mam tylko to do odtwarzania 3D)
Oraz mam laptopa HP, z zainstalowanym oprogramowaniem zalecanym przez Sony "Play Memory Home"

Próbowałam następujących połączeń z następującymi skutkami:
1) Kamera z karta SD w środku--> kabel HDMI-mini-HDMI-->projektor--> EFEKT- filmy wyświetlane w 2D
W tym połączeniu, jak zalecił ekspert Sony, próbowałam zmienić w ustawieniach kamery na "Side by Side" (projektor potrafi to odczytać tylko dosłownie, czyli widze dwa obrazy obok siebie), oraz "Frame packing" (w tym przypadku obrazu nie ma, są same piksele). W opcji "Auto", jak wyżej, jest tylko 2D.

2) karta SD-->adapter USB-->Odtw. Blu-Ray-->kabel HDMI-HDMI--->projektor--->EFEKT- tylko 2D

3) Laptop--->projektor (pliki odtwarzane z Windows Media Player oraz z Play Memories home)---> EFEKT- same Audio- brak Video- czarny ekran.

Wynika z tego, iz pliki , które zostały stworzone przez ta kamere sa nie do odczytania przez ww. projektor, Czy istnieje jakiś inny sposób na ich wyświetlenie, dysponując tylko tym sprzętem??

Może istnieje jakiś program do przekonwertowania plików Sony na takie które odtwarza ten projektor? (Frame sequential 3D files)
Może PS3, PS4? Tylko czy wtedy projektor "da rade"?
jestem w stanie zainwestować w to rozwiązanie, ale nie za dużo, i tak sporo kosztowała mnie ta BEZUŻYTECZNA kamera! ;)
 

slawko_23

New member
Bez reklam
No a jak projektor ma wyświetlić obraz 3D skoro brakuje przystawki zwanej modulatorem 3D. Tak jest w instrukcji. Masz chyba instrukcję? W j.polskim oczywiście? Jaznalazłem angielską na sieci. Jaką informację dostałaś przy zakupie projektora?
Podobnie było przy pierwszych tv sony, które w celu wyświetlania 3d wymagały zakupu przystawki (walec na kabelku usb) która synchronizowała okulary aktywne. Bez tego 3d nie działało.
 
Do góry