Co z USB w 32N71B??

dookie

New member
Witam wszystkich,

Dziś przyjechał do mnie lcd samsunga n71b - powiem tyle, że rewelka. Od 18.00 siedzę i testuję jego możliwości, ustawienia itp. No ale Wiselink jakoś nie chce się odpalić... Używałem dwóch różnych (inny producent) pendrive'ów, oba sformatowane na FAT32, zawierały tylko zdjęcia i mp3 - w małych ilościach do testów. Wszystko zgodnie z instrukcją - ale wyświetlała się tylko informacja, żebym jakiś kabel sprawdził... :(

Jeżeli ktoś z obeznanych w temacie wyjadaczy sfery LCD :) miałby chwilę na opisanie problemu - będę wdzięczny.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów - hehe, to mój pierwszy post:bober:
 

wegorz63

New member
dookie napisał:
Witam
Ja też kilka dni temu kupiłem ten tv
Współpraca z penem KINGSTON 256MB nie sprawia żadnych kłopotów
Tv widzi wszystkie foldery na penie
Nic extra nie ustawiałem , włożyłem i działa ot co
Jaką masz pojemność pen?
 

dookie

New member
Witaj

Jeden penik jest firmy Kingmax 1GB (taka maluteńka płytka 3cm x 1cm x 0.15cm :) a drugi pen ma pojemność 512MB, ale producenta nie znam. Jeszcze się pobawię tym dzisiaj. A nóż widelec się uda? ;)

A jak nie, to hm... Sprawdzę jeszcze na innych penach, skądśtam pożyczę. Jak nie będzie ostatecznie działało, to się będę w reklamację TV bawił pewnie:confused:
 

dookie

New member
No i działa:)

Nakrzyczałem na samsunga, chyba się przejął i zaczął odczytywać z pendrive'ów;) Jakoś później podszedłem raz jeszcze do tematu i wszystko jest OK.

I faktycznie funkcja Wiselink to fajna sprawa.

Pozdrawiam
 

stanelk

Member
Witam,u mnie też funkcja wiselink działa sprawnie na karcie SD i penie.Mam pytanie czy w ten sposób można odtwarzać też jakieś małe filmiki czy tylko JPG i MP3?
 

dookie

New member
Usb

Witam,

Z tego, co mówi instrukcja - tylko JPG i MP3. Najlepiej załaduj jakieś małe pliczki wideo w różnych formatach i spróbuj - ale od razu mówię, że z tego nic nie wyjdzie:)

Ja filmy oglądam albo z DVD albo podłączam laptopa - 25zł na kable (VGA>VGA + minijack>minijack) i jazda:smile: Mam troche kiepskiego lapa z marną kartą graficzną, są lekkie problemy z częstotliwością odświeżania i rozdziałką (1280x768 to maks. co wyciąga), więc obraz nie jest idealny - ale da się na tym pobawić. I chyba raczej tylko tak pooglądasz filmiki.
 

goryl

New member
Usb

Jak są u Was wyświetlane zdjęcia z pen'a lub z karty?
Bo u mnie są strasznie rozciągnięne w poziomie.
Czy coś trzeba ustawić?
 
Do góry