Co wybrać??

tomik696

New member
kolezanko ja mam 3 telewizory panasonik w domu tudziez tez w sypialni i nic nichnie buczy nic nie brzeczy model g10 full hd 100hz model v20 i model g30 cisz spokuj .
pozdrawiam
 

ania w

New member
zazdroszczę, ale już nic ani nikt mnie do tej firmy nie przekona, bo to jest druga rzecz- był jeszcze aparat foto, która się nie sprawdziła.
 

ania w

New member
Philips 6606 review - FlatpanelsHD też tym się posiłkowałam przy wyborze. Ten tv mi się podoba ze wzgl. na delikatniejsze odcienie niż samsung-bo przez te matryce błyszczące to kolory wydawały mi się za agresywne. A 3D pasywnego ostatecznie nie chciałam, ponieważ po patrzeniu na TV z kąta (nie na wprost) bolały mnie oczy bo widziałam obraz podwójnie :).
 

don111

Banned
Ale wszystkie modele wymienione przez Miłych Forumowiczów oglądałam, dotykałam itp. A najlepsze jest to, że zaczynałam rozmowę ze sprzedawcami tak:
"poszukuję plazmy do sypialni, cichej, 100 hz "prawdziwych", do 42, matryca mat lub półmat..."
I w każdym molochu otrzymywałam odp.:
"To polecam plazmę. Szczególnie PA SIO NIC. Mam i jestem zwolenniczką (bo byłam też przez 2 kobiety obsługiwana)/zwolennikiem plazm"
Niestety :x wtedy już nie byłam miła.... Nie wiem, czy sprzedawcy są głusi, czy to co się do nich mówi mają w d...???
I co jeszcze jest zastanawiające, że każdy sprzedawca miał plazmę w domu i nic mu nie buczy, brzęczy itp.
Mnie nie stać, a ich tak:!::?::?:

A to pudło to Japońcom na łeb bym z chęcią wsadziła <wrrrrrrrrr>:x:x:x:x:x:x Trudno stosunki międzypaństwowe nieraz bola :x
no ale czego oczekiwałaś ? poszłaś do sklepu i palnęłaś 3 głupoty w jednym, krótkim zdaniu... błąd sprzedawcy polegał na tym że nie sprostował tych głupot tylko puścił to między uszami i skupił się na pierwszej części zdania "poszukuję plazmy", no to polecił najlepszą, tak jak chciałaś, albo i nie chciałaś, bo w drugiej części zdania temu zaprzeczyłaś
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Trochę dziwią mnie te negatywne opinie że plazmy buczą. Aż z ciekawości podszedłem do mojego dwuletniego Samsunga którego oglądam z odległości 2m i nic nie buczy. Jak nastawię ucho nad kratką w TV to dopiero słyszę delikatne bzyczenie. Musiałby ktoś mieć zarąbiście wyczulony słuch i wciśnięte w TV "mute" żeby coś usłyszeć. Albo teraz takie plazmy wychodzą albo trafiłaś na felerny egzemplarz. Ja zawsze byłem zwolennikiem plazmy i nic innego nie chcę.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Jeżeli słyszysz i przeszkadza Ci buczenie plazmy to raczej pozostaje Tobie zwrócić z tym pytaniem do działu LCD, bo z tego co piszesz raczej żadna plazma nie spełni Twoich oczekiwań co do swojej głośności pracy.

Blad . LG z tego co pisza na forum sa jako plazmy ciche :)
 

bzyq

Member
Czemu błąd ??? Przecież ja nigdzie nie twierdzę, że słyszę i przeszkadza mi bzyczenie plazmy. Tylko po prostu niektórym użytkownikom to przeszkadza i wtedy nie ma za bardzo innej opcji niż LCD.
Co do opinii forum to rzeczywiście LG uchodzą za najmniej bzyczące.
 

przemo77

New member
Mam Panasa 37PV80, tak na oko ze 3 lata juz ma. Qrcze, gdyby nie wy to bym nie wiedzial ze buczy. Mialem dobre checi i probowalem to uslyszec, ale sorry nie da rady. Nic nie buczy.
 

bamber8

New member
odebrałem dziaj LG 50PV350 ale coś bliżej napiszę jak powieszę i podepnę moje ONKYO i B&W,remont ma się kukońcowi,informacyjnie zakupiłem w NEO24.pl z odbiorem osobistym w punkcie 2316zł.
 

ania w

New member
Witam serdecznie. Mogę napisać jedno. Philips wisi kilka dni i naprawdę komfort użytkowania jest o niebo lepszy. Wybraliśmy panasa jak wybraliśmy, wielki problem tylko mamy i tyle. Szkoda, ze wcześniej nie odkryliśmy tego forum i zbioru tylu informacji od użytkowników... No nic, człowiek uczy się całe życie. A uwierzcie mi, też chciałabym aby nasz plasma nie brzęczała, nie mielibyśmy nerwów, wydatków... :(. Ale nie będę Wam za bardzo zazdrościć, bo jeszcze coś się stanie i dopiero będzie :))
 
wybór telewizora

witam mam pytanko mam dwa do wyboru ktory jest lepszy
SAMSUNG PS51D450
PANASONIC TX-P50C3E
w gre wchodzą tylko te dwa modele jeden z nich kupie ale nie wiem który
nie stać mnie na inne modele
proszę o fachową podpowiedż
 

bamber8

New member
LG powieszony i odpalony,na razie się wygrzewa ale pierwsze wrażenie bardzo pozytywne,Lars Urlich na konercie jak żywy jest OK.
 
Do góry