Co wybrać ??

dudas

New member
Witam mam dylemat. Co wybrać, ktory model. Mniej więcej już coś niecoś wiem o tych telewizorach ale nie do końca.:???:
Interesują mnie wasze opinie może jakies testy ale nie po angielsku :D
Główne atrybuty na których chciałbym skupic swoje porównanie to:
- Jakośc kanałów w SD
- Kolory
- Jakość w FullHD
- Czy pojawia się smużenie jak tak to kiedy
- Jak sie sprawia pod konsolą Xbox360 i Pc
- I inne takie ktore by zainteresowały a były ogólnikowe
PS: Nie chciałbym jakiś wielkich referatów na temat tych telewizorow aczkolwiek żeby było zawarte dużo informacji jak się sprawdzają w akcji.
Dla TV mam duże pomieszczenie i mysle siedzieć od niego od 1 - 3m. :D:D
Oto modele:
LE40M87BD
LE40N87BD
LE40M86BD
Z góry dzięki za wszelakie odpowiedzi.
Pozdrowienia

Dodam że pokój jest w małym stopniu nasłoneczniony i prawdopodbnie ze względu na TV kupie N aczkolwiek narazie jestem w posiadaniu Cyfrowego Polsatu więc jednak troche mnie zastanawia ta jakość w SD i skalowanie.
Możecie podać także propozycje na inne tv ale musi to być FullHd 40 cali do 4500 zł !!
 
Ostatnia edycja:

merkava

New member
Tez sie zastanawiam nad podobnymi modelami (ale mniejsza przekatna). Roznica pomiedzy LE40M87BD a LE40M86BD to kolor paska pod ekranem - srebrny vs czarny. Model LE40N87BD rozni sie tez wygladem, jest wyzszy i ma niebieskie podswietlenie pod wlacznikiem. Chyba sie nie roznia poza tym.
 

dudas

New member
LE40M86BD i LE40M87BD ma kontrast 15.000 zaś pozostałe oba mają 10.000 więc powinny róznić obrazem :grin::grin::grin: Czy jest tak napewno ? Może ktoś odpowie bo roznica w cenie jest :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry