co wybrać

jedrzejek

New member
ok. dzisiaj byłem w mm słuchałem denona 2000 dla mnie super dźwięk ale niestety nie mieli kolumn jbl. wstępnie postanowiłem że kupie komplet z bd 1713 w mm zaproponowali cenę 3600 więc przystępna kasa. sprzęt wezmę na raty więc muszę patrzyć na raty 0 procent. i tak jak by nie przeliczyć wszędzie wyjdzie z promocjami w tej samej cenie. jedyny problem ze mm nie zamawia już jbl loft tłumacząc że cienkie kolumny i nie schodziły. proponowali droższe o 1000 PLN. na inny sprzęt Nad itp. może bym przystał ale na ratach 0 procent. ale wiadomo każdy chce zarobić ale po prostu mnie nie na to nie stać.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Wiesz że nie ma rat 0%?. To wszystko jest wkalkulowane w cenę:) Napisz do Blackninja, bo oni też sprzedają na raty. A nóż będzie lepsza cena niż w MM.? Ja jakoś ogólonie jeśli chodzi o sprzęt audio nie mam zaufania do tych wszystkich sieciówek. Nie ma to jak porządny sklep czy salon.
 

jedrzejek

New member
Tak nie maale kupujac w sieci i tak wyjdzie mi taniej niz w salonie. Dzieki za podpowiedz zglosze się do Bnja. Slyszalem o Nim same dobre rzeczy.
 

WiTT

New member
Bez reklam
dzisiaj byłem w mm słuchałem denona 2000 ... wstępnie postanowiłem że kupie komplet z bd 1713 w mm zaproponowali cenę 3600 więc przystępna kasa.
Że żarty sobie ktoś robi?? X2000 - cena ceneo ~2000PLN, BD 1713 - cena ceneo ~1300-1400PLN co daje nam ~3300-3400PLN (!). To wg Ciebie cena MM 3600 jest dobrą ceną?

na inny sprzęt Nad itp. może bym przystał ale na ratach 0 procent. ale wiadomo każdy chce zarobić ale po prostu mnie nie na to nie stać.
Ale na przepłacanie wyżej wymienione to Ciebie stać?
Ostatecznie to Twoje ciężko wypracowane pieniądze, i Ty decydujesz na co je wydasz. Tylko po co w takim razie prośby o doradzenie na forum od chłopaków którzy nie jedną markę słuchali, nie jeden sprzęt posiadali w domu?
Odniosłem w tym momencie wrażenie że Ty już z góry wiedziałeś co wybierzesz, zwłaszcza że wybrałeś po jednej wizycie, w słabych warunkach...
 

jedrzejek

New member
jakie przepłacanie. codziennie patrzę na różne konfiguracje sprzętu i mam totalnego fioła. przypomina mi się kupno mojego motocykla. każdy wypowiadał różne opinie a ja i tak kupiłem Hondę vtx ze stanów- super maszyna kilka elementów sam naprawiłem i wszystko jest ok od 2 lat. teraz sprzęt grający. prosiłem o ;pomoc z wyborem. tak czy siak każdy ma swoje zdanie na ten temat, potrzebuje potwierdzenia że w tej cenie wybrałam właściwy sprzęt a nie byle co. jestem w tych tematach laikiem więc proszę o pomoc specjalistów i znawców by mi doradzili. nie stać mnie na sprzęt jaki Wy użytkujecie, chociaż bardzo bym chciał. każda rada na temat innej konfiguracji została przeze mnie odpowiednio zbadana i skalkulowania. Pamiętajcie, że sprzęt i tak musze brać na raty. Najlepiej w miejscu zamieszkania ( Szczecin) wybrany sprzęt przeze mnie mi się podoba i na moje ucho od słonia pasuje mi bardzo. chyba że naprawdę nie mam słuchu muzycznego
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Że żarty sobie ktoś robi?? X2000 - cena ceneo ~2000PLN, BD 1713 - cena ceneo ~1300-1400PLN co daje nam ~3300-3400PLN (!). To wg Ciebie cena MM 3600 jest dobrą ceną?

Wiciu, jezeli 3400zl wychodzi na ceneo, a w MM 3600zl, to wolalbym bez porownania kupic w MM.
 

jedrzejek

New member
Panowie i o to chodzi. Jeszcze muszę tylko skontaktować się z Blacknija. jedyna nadzieja tak jak u Georga Lukasa. Niech Moc będzie z Wami
 

waldi198

Member
Jak ci odpisze to lepiej usiądź i odczytaj bo u niego taniej niż w biedronce :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

WiTT

New member
Bez reklam
Wiciu, jezeli 3400zl wychodzi na ceneo, a w MM 3600zl, to wolalbym bez porownania kupic w MM.
Ojjj :) A ja biorąc pod uwagę cenę ceneo i MM to bym wziął u blackninja - bo pewno ich skosi na tyle że nawet z ratami nie 0% będzie taniej ;)
A co do ceneo - to podałem ceny od autoryzowanych dealerów i znanych salonów, omijając niepewniaki typu redcoon itp. co daje większy pogląd jak w MM jest podwyższona cena :)
 

waldi198

Member
Ja dostałem rabat prawie 1/3 ceny tego od tej najtańszej na cenoe:)oczywiście u naszego czarodzieja cenowego hehe wiec jak dołożysz do rat ten 1% w skali miesiąca to i tak wyjdzie dużo taniej niż w MM za te niby 0% :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry