Co wybrac UE32B7000 czy LE37B650 ?

witalij

New member
Witam

Ok kilku dni zabieram sie za zakup Tv zdecydowalem sie na Samsunga wedlug , mnie bije na glowe konkurencje.
Pytanie tylko czy kosztem mniejszego tv kupic 32 cale Led UE32B7000 czy kupic wiekszy 37 calowy ale normalny Lcd LE37B650 ?
roznica w cenie jakies 800zl drozszy jest LED
Odleglosc do telewizora kolo 4 metrow sluzyl bedzie glownie do filmow blu ray ,PS3 oraz Pc.
Wiadomo Led swieci o wiele jasniej no i wydaje mi ze czarny kolor jest naprawde czarny ,w normalnym LCD wyglada tez przywzoicie ale jest wiekszy...czy koszem mniejszego tv zainwestowac w LED.
co poradzic moze ktos pomoze??



 

agnikos

New member
Przy odległości 4m 32cale to jak okienko w piwnicy albo wyświetlacz w komórce,zwłaszcza przy takim sygnale(BR,PS3 i PC).Według mnie minimum to 46 cali,Samsung 46B650.Do LED jeszcze bym nie dopłacał.
 

maglo18

New member
Zgadam sie z kolegą wyżej co do wielkości. Mam b651 46" i oglądam z 3,5 m kablówkę i nie jest za duży. jeżeli chodzi o b650 to polecam super TV.
 

witalij

New member
jaka cena

kiki napisał:
podaj proszę jaką klasę cenową masz na myśli ?
wiec tak cenowo 40 b650 u mnie kosztuje 3200
natomiast jesli zdecydowalbym sie na 40 na ledach Samsung UE40B7000
cena bedzie 4600
Patrzac przyszlosciowo i na zasob portfela jestem w stanie dolozyc tego tysiaca z kawalkiem i zainwestowac w LED-y , telewizor kupuje sie na kilka lat ,a nie na jeden sezon .
Sadze ze wybor 40b600 jest calkiem rozsadny i no i posluzy mi kilka lat moze nie do konca zycia heheh ale euro2012 na nim jeszcze poogladam :))
glownie bedzie sluzyl do BR , PS3 , ewentulanie pod kompa podlacze , a do czasu euro zapotrze sie w HD TV....co wy na to??
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale szybko zmienia Ci się przekątna .
Zaczęliśmy od 32" - przelecieliśmy przez 37" i już jesteśmy przy 40" :D.
I zwiększyłeś przekątną.
Ja byłbym przy tej odległości oczywiście za 40 B 6000. I zadowolenie powinno trwać dłużej niż kilka dni
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=40950 - poczytaj
042_P1190150.JPG
 

witalij

New member
wybralem

ostatecznie wybor padl na UE40B7000 stoi jeszcze w kartonie dzis bede zaczynal zabawe cena prosto z salonu Samasunga 5tys. sadze ze niezly deal i no i zapowiada sie dobra zabawa na deszczowe wieczory .pozdrawiam
 

afick

New member
Witam

Jak wrażenia z używania TV-ka bo sam chce kupić dokładnie ten sam model i tak szukam konkretnych opinii.

Jak z podświetleniem ? ( jakieś jasne/ciemne plamy na krawędziach ? )
Jak z czarnym ( czy jest czarny, czy raczej ciemno niebieski ) ?
Awaryjność ?


Chyba tyle

Pozdrawiam
Rafał
 

tomczan

New member
Podobny dylemat 40b7000 czy 46b650 ???

Proszę o poradę. Już byłem prawie zdecydowany na zakup 40b7000, ale czy nie warto kupić w tej samej cenie model niższy, ale większy?
 
Do góry