Co wybrać Sony 55XE9005 VS Samsung 55MU8002

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Własnie słyszałem, że ta aktualizacja do 7 ponoć coś pomogła.
To jak katujesz TV to może zainstalowałeś KODI i odtwarzałeś w nim materiały w 4K? Zastanawiam się czy procesor w TV daje radę w odtwarzaniu tego ze streamingu?

Do KODI używam zewnętrznego mocniejszego sprzętu, generalnie z Androida w TV mało
korzystam i może dla tego mi się nie wiesza :)
 

lvke

New member
Do KODI używam zewnętrznego mocniejszego sprzętu, generalnie z Androida w TV mało
korzystam i może dla tego mi się nie wiesza :)

Ja właśnie też mam zewnętrzny htpc do KODI ale jest wiekowy i nie ma HDMI 1.4 żeby dać 4K dlatego myślałem o tym, żeby z telewizora to zrobić ale obawiam się o wydajność TV.

Chyba będę musiał kupić i przetestować, zawsze mam dwa tyg na zwrot sprzętu ;)
 

barburian

New member
Bez reklam
Ja właśnie też mam zewnętrzny htpc do KODI ale jest wiekowy i nie ma HDMI 1.4 żeby dać 4K dlatego myślałem o tym, żeby z telewizora to zrobić ale obawiam się o wydajność TV.

Chyba będę musiał kupić i przetestować, zawsze mam dwa tyg na zwrot sprzętu ;)


W TV interesował mnie tylko obraz i jego jakość, wszak telewizor ma służyć do oglądania
obrazu i dodatki w postaci multimediów w nim stawiałem na dalszym planie.
A że oglądam TV głównie wieczorem i w nocy to skupiłem się na jakości obrazu.
 

nomnom

New member
55xe9005, jeśli dopłacać to tylko do oleda 55b7v albo 55c7v, xe9305 nie warty dopłaty.
Przechodzisz z plazmy więc tak na prawdę jedynym sensownym wyborem byłby oled, bo choć xe9005 to bardzo fajny tv (chyba najlepszy cena/jakość) to startu do oleda nie ma.
 

feromann

Member
Jak przeczytasz ten komentarz to zauważysz że gość pisze o modelu z roku 2017 a nie starszego typu. Zresztą jak byłem w MM sprzedawcy sami mówili że jest z tym problem.
skoro dla Ciebie jeden negatywny komentarz na ceneo to koronny dowód to gratuluje:;)
wiesz jak jest internet jak papier przyjmie wszystko
 
Do góry