co wybrac Sharp LC32X20E czy Samsung 32A656

byniasek

New member
Witam,mam wielka prosbę i proszę o pomoc za dwa dni chcę kupic LCD i nie moge sie zdecydowac co wybrac sharp czy samsung.Samsung z tego co czytałem ma troche lepsze parametry,ale niektórzy piszą że są głośne wydobywają z tyłu obudowy pisk:???:, na jednym z postów wyczytałem że jest to powód włączenia funkcji oszczędzania energi i trzeba to wyłączyc,ale czy to prawda tego nie wiem. Sharp pobiera tylko 120W, a samsung 200W różnica jest;).
-moja odległośc z kanapy do TV mniej więcej 2,5m
-zastosowanie TV do ogladania filmów DVD, telewizja polsat cyfrowy,Xbox 360
Co byście wybrali na moim miejscu,inne modele mnie interesuja ponieważ nie posiadam tyle funduszy, chyba że polecicie mi coś tańszego w co wątpie:)
Moja kasa przeznaczona na LCD to 2400zł
Proszę o pomoc, z góry dziękuje:D
 

żona

Banned
Witam,miałem Samsunga i powiem,że fonię ma do bani(to nie tylko moja opinia),teraz kupiłem Szarpa 32B20E:fonia bez porównania na +,obraz z dekodera cyfrowego VECTRY(kablówka)b.dobry,bez dekodera bezpośrednio z kabla też,ogólnie nie zamieniłbym na Samsunga nawet gdyby był o 500zł tańszy.Najlepiej porównać w sklepie i wybrać,bo różne są gusta:D.Pozdrawiam.
 

żona

Banned
byniasek napisał:
No to już naprawde nie wiem co wybrac, mam mętlik w glowie, może ktoś podzieli sie opinią i da mi jakąś rade który LCD wybrac:(
Na tak postawione pytanie każdy wskaże Sharpa.Przed zakupem w sklepach również zadawałem podobne pytanie sprzedawcom,który LCD(Sharp.Toshiba,LG,Samsung)wybrali by gdyby kupowali sobie?Odpowiedż zawsze była jednakowa w kilku sklepach,które odwiedziłem:Sharp.
 
Do góry