Co wybrac? Samsung LCD TV 32" LE32R82B czy Panasonic LCD TV 32" TX-32LX70P ???

Torch

New member
Witam. Zamierzam kupic w najbliższym czasie telewizor LCD i niewiem co wybrac. Przeczytalem juz sporo artykulow na tym forum i doszedlem do wniosku ze bedzie to na pewno ktorys z tych dwoch modeli.

Tylko niewiem ktory wybrac... Panasonic podobno mniej smuzy ze wzgledu na 100hz, a Na kozysc Samsunga przemawia nieco lepsza jasnosc (podawana przez producenta) i oczywiscie cena.

Rozchodzi mi sie o to czy warto doplacic 500zł do tego Panasonica czy nie sa to az takie duze roznice by inwestowac taka sume?

Z gory dziekuje.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ozywiście że warto dopłacić do Panasonica.
Owe 100 Hz - to nie magiczna cyfra ,ale jakość która przekłada się przez płynność obrazu na ekranie. Widać znacznie więcej szczegółów przy przesuwie obrazu po ekranie. Dodatkowo Panasonic lepiej skaluje obraz SD ,dokładniej i wyraźniej. Decyzja należy do Ciebie -ale rozumiem że zakup jest przynajmniej na klika lat.
 

Marcin2741990

New member
Witam
Prosze o porade w sprawie zakupu LCD 32" Cena 2500 +\- 200zł .

Bedzie służył głównie do :
- grania na xbox360
-ogladanie cyfrowego polsatu lub w przyszlosci "N"
-filmy DvD

odleglosc od TV to jakies 2,5 m

Widze ze jestescie fachowcami ( kiki) w sprawie LCD wiec bardzo prosze o pomoc.

Myslalem nad tymi modelami ale nie wiem jak beda sie sprawowac (xbox360, cyfrowy polsat, DvD)

Panasonic TX-32LX70P ---> głównie rozważam ten
Samsung LE32R82B
Sony KDL-32T3000 / KDL32S3000
Toshiba 32R3500 / 32R3500PG --> i głownie rozważam ten

Zalezy mi na bardzo dobrej jakosci obrazu w grach (żyleta) dobrej na Cyfrowym POLSACIE i bardzo dobrej DVD i zeby nie bylo smużenia na meczach i szczególnie w grach.

Jeszcze raz prosze o porade . Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Dołączyłem sie do tego wątku ponieważ nie chcialem nowego zakładać juz a dotyczy on modeli nad ktorymi sie zastanawiam


Moje GG : 6785906 ---> prosze szczegolnie o opinie kikiego
 
Ostatnia edycja:

Torch

New member
A prosze jeszcze o wypowiedź czy: Samsung LCD TV 32" LE32M87BD jest lepszy niz: Panasonic LCD TV 32" TX-32LX70P , bo cena w sklepie identyczna a i oba maja 100hz, z tym ze ten samsung ma lepsze nieco paramerty.

Dodam oczywiscie ze chodzi mi o obraz z kablówki i ew. Cyfry+
 
Panasonic

Mam Panasonica TX-32LX70P od 6 grudnia i jestem bardzo zadowolony szczególnie, że mam SD. Mało tego musiałem kupić też dla teścia...facet ma 64 lata, ale tak mu się spodobał że... dobrze, że sam wyłożył kasę:krol:
 

Torch

New member
Przed dzien zakupu zbil mnie nieco z tropu pewien model SHARPa : LC32D44 EBK i zastanawiam sie czy nie wybrac go zamiast tego Panasonica: TX-32LX70P...

Co powiecie na jego temat, od Panasonica ma lepsze parametry, zwlaszcza czes reakcji. Na kozysc Panasonica przemawia tylko to 100Hz. Czy jest to wystarczajacy powod by go kupic?

Prosze o jak najszybsza odpowiedz bo zamierzam juz kupic telewizor tylko znowu mam dylemat.

Z gory dzieki, pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli szalejesz - to sprawdź Panasonica 32 LX 700 , Sony 32 D 3000, Toshiba 32 Rd2, JVC 32 P 80.
Kasa do jakości i Twoja klasa cenowa to 32 LX 70 Panasonica.

Marcin2741990 - U Ciebie Toshiba 32 R 3500http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475

Czas na gry - Podłączenie z Xboxa i zabawa na całego . Świetna paleta barw, brak smużenia , wyraźny obrys.
Moto GP 2007.
0feff208830bf007med.jpg
 

czago

Banned
Zdecydowanie nie polecam Panasonica 32LX70 i 32LX700 ze wzgledu na brak płynności obrazu - przy przesuwaniu się obraz skacze - efekt stroboskopu.
 

Holt_

New member
Bez reklam
czago napisał:
Zdecydowanie nie polecam Panasonica 32LX70 i 32LX700 ze wzgledu na brak płynności obrazu - przy przesuwaniu się obraz skacze - efekt stroboskopu.

na podstawie własnych doświadczeń z LX70P mówię - nic podobnego.
 

Holt_

New member
Bez reklam
czago napisał:
Oczywiście, że w Panasonicu LX70 0 LX700 występują drgania (skakania) obrazu. Jedni ich nie widzą, bo nie mieli mozliwości dokładnego przetestowania,

to znaczy??

podany link się nie otwiera, więc może sprecyzuj?

Swojego Panasonica testowałem/testuję nadal na:

1. analogowej kablówce Aster
2. tzw cyfrowej kablówce Aster
3. DVD
4. filmach BluRay odtwarzanych z PS3
5. grach na PS3
6. Divx-ach ostwarzanych z laptopa Toshiby

i jedyne drobne przycięcia plynności zaobserwowałem własnie z ostatniego źródła - identyczne z tymi jakie obserwowałem także na monitorze laptopa.

Co jeszcze polecasz do testów??? Bo wiesz, zakłopotany się czuję...ma przycinać, a nie przycina :) :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przecież niektórzy ich nigdy nie dotykali a lecą tylko z oczytanych teorii osób którzy tak samo nie mieli doczynienia z tym telewizorem.
Panasonic może się zacinać ale wtedy gdy sygnał się zacina :D. Ale to już zupełnie inna historia.
 
Do góry